Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most a Ps4 es Cyberpunk 2077...

Kedves Vezető kérdése:

Most a Ps4 es Cyberpunk 2077 et minek downgradelték?

Figyelt kérdés

Több mint 100 gb ból lett 59, és csúnyább is lett.

Ugyan olyan bugos, de legalább jól nézett ki, mint kb most a Ps5 ös. És a térkép is üres, nincsenek meg az olyanok mint pl segíthettem a rendőröknek, stb, stb..

Tele volt a térkép side questekkel.


Ok, biztosan gyorsabban fut, de eltűnt színte majdnem minden grafikai elem, neonfények, stb, meg úgy az egész amitől cyberpunk volt.


Most kb úgy néz ki mint a Gta 4.


Nem lehet valahogy visszarakni az előző verziót?

Ahhoz hen-ezni kéne a gépet?



2022. febr. 24. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Visszafelé kompatibilitást akartunk, nem? Megkaptuk.

Csak nem úgy ahogy képzeltük.

Szinte minden nextgen patches játéknál érkezik egy patch last genre (ps4 re) is.

(Nioh 2, Death stranding, stb, stb)


Egyszerűen nincs annyi cím ami miatt megérné ps5 öt venni, így downgradelik a Ps4 es címeket.


A legutóbbi Cyberpunkkal nekem semmi bajom sem volt a sima ps4 slimen sem. Hát, azért a Gta 5 öt megközelíti még, de pl a Watch Dogs 2 közelébe sem ér.

2022. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, HEN el elvileg megoldható, de akkor meg bukod a multit, annyira meg szerintem nem egy nagy játék hogy megérné elbszni érte a géped.
2022. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd lehet még változik valami vele ha elegen elégedetlenek vele.
2022. febr. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsi leszek hogy ez a downgrade miatt mennyien fognak pénz visszatérítést kérni. Mert az emberek nem 1 lebutitott lótrágyáért fizettek, hanem 1 csili-vili lótrágyáért.
2022. febr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sokan..


"Cyberpunk ps4 downgrade"


Elég sokan panaszkodnak már.

2022. febr. 26. 09:14
 6/8 A kérdező kommentje:
De , ja, reméljük visszarakják az előzőt. Szerintem egy játéknál sem volt még ennyi szrkdás.
2022. febr. 26. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Van a cyberpunknak multija?
2022. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2022. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!