Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 tört játék gép...

The Sims 4 tört játék gép igény? Milyen gépet vegyek? Gpu,cpu,ram és egyéb igénye.

Figyelt kérdés

Elvileg a tört és az eredeti között a gép igény tekintetében nincs különbség.

Az eddig megjelent összes kiegészítővel plusz cckel és modokkal szeretnék játszani.

Aki játszik vele milyen géppel teszi és hogy működik?

Kérlek ne csak annyit írjatok, hogy asus s15 mert nem mindegy hogy a video kártya mx350 es vagy gtx 1650 es.

Ha tudtok a pontos típusról linket vagy írjátok le az adatokat

Gpu,cpu stb

Köszi:)



2022. márc. 2. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Valóban nincs különbség eredeti vs tört gépigény közt.

Én mindent legmagasabb grafikára toltam és remekül viszi.

gépem:

I5 9400f 2,9ghz

r7 240 1gb

16gb ddr4 ram


DE előző gépemen is jól futott ami pedig:

Intel pentium g2030 3ghz

r7 240 1gb

8gb ddr3 ram


Szóval vga maradt csillagászati árak miatt, de csere előtt is rendesen futott. Igaz néha 1-1x megakadt 1 pillanatra, DE már akkor is legmagasabb beállításokon volt minden. Most meg csere óta még az sincs. Szóval azért nem kell neki atomerőmű.

2022. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a gyors választ.

Én jóval erősebbet néztem. De az ára is jóval erősebb és több is mint amit rászánnék, de jól is néz ki.

I7-11370h

Rtx 3050

16gb,512 ssd

2022. márc. 2. 22:35
 3/10 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok.

Ezen a gépen lazán elmegy majd. Pláne hogy nálam csak HDD-ről megy és nem SSD-ről. Illetve igen, a te configod sokkal jobb mint az enyém. Sims 4-en kivül sok más is simán menni fog rajta.

2022. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azon biztosan, de lehet nézek egy kicsit kisebbet, olcsóbbat.

Neked a full játék megvan? Ill cck vannak e mellé? Inkább utóbbiak miatt szeretnék nagyobbat.

2022. márc. 2. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is az összes dlc-s khmmm... "virágbolti" verzió van meg. Viszont CC nálam nincs. Habár ha nem olyan dlc raksz be amihez sok script kell, akkor szinte alig lesz érezhető az erőforrás növekedésének az igénye.
2022. márc. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez szuper, meglatom mi lesz a végső döntés.
2022. márc. 2. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, a Sims 3-nak sokkal erősebb gép kell mint a 4-nek. Illetve a 4 laptop barát is. Szóval ha a 3 megy minden gond nélkül, akkor a 4 meg pláne fog. Szóval ha csak nem pakolod nagyon tele agyon script-telt CC-kel mint írtam, akkor nem lesz vele semmi gondod. De ha csak sims a cél akkor a gyengébb gép is jó abból amik között válogatsz. Mondom nekem a 2 magos procimmal és a 8gb ddr3-as ramommal is minden legmagasabb szinten volt és csak 1-1x akadt meg 1 pillanatra néha. Nem kell ide a Paksi atomerőmű mint pl GOW vagy Cyberpunk-hoz. xD
2022. márc. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most is van sims 4 a mostanin de csak néhány kieggel.

Volt rajta anno sims 3 is de kínlódás volt.

A 4 lassan tölt be, most próbálgattam néhány cc-t bele tenni de még lassabb lett már már élvezhetetlen. Ill fél év múlva amugy is szükségem lenne egy olyan notira amit tudok ide-oda vinni, a jelenlegit leejtettem és nem nagyon lehet mozgatni a kijelzőt mert ilyen fura felbontasa lesz ami egyszer csak vissza áll.

Meg amúgy is borzasztó már.

2022. márc. 3. 10:45
 9/10 anonim ***** válasza:

A teljes 4 elég nagy, valami 30-40 GB (nehéz megmondani, mindenhol más számokat látok), szóval jó sok helyre lesz szükséged ha az egészet szeretnéd. Én CC-t és modokat is használok, plusz majdnem a teljes játék megvan, úgyhogy az enyém 50 GB+. Viszont mivel nem open world és nincs benne create a sytle ezért nem olyan vészes. Úgyhogy ha tárhelyed van, akkor nem gáz a dolog a tapasztalataim szerint.


Speckó dolgokat nem tudok mondani mert nincs a közelemben a lapos amin játszani szoktam. De nem egy izomgép. :D


Újabban letöltöttem egy modot, simp4sims graphics overhaul, elméletben a gépedhez igazítja a grafikát (mondjuk te is beállíthatod) ÉS kicsit javít is a teljesítményen, jó grafika mellett is. Elég új, de eddig úgy fest, működik, meg többen is írták, hogy az ő játékuk is jobban megy tőle. Ezt csak kis extrának bedobtam, hátha segít majd :D

2022. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Van egy oldal ahol szinte minden játéknak meg van a gépigénye, be tudod állítani a hardvereidet és kiírja milyen monitoron milyen beállításokkal hány fps lesz:

Gépigény.hu

2022. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!