Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearts Of Iron 4. Hogy is...

Hearts Of Iron 4. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Szóval hogy is működik itt a történelem mert ami videót látok mindbe úgy zajlanak a lz események ahogy a valóságba viszont

én ahány játékot kezdtem mind magyarországgal mindig más volt pl: az egyikbe 42-be vége lett a häborúnak egy másikba nem adták meg a 2. Bécsi döntést egy harmadikba a szövetségesek königsbergnél és Gibraltárnál száltak partra, japán már 40-be kapitulált. A mostaniba meg a németek épp 1000 kilométerre elhagyták már moszkvát. a játékhoz nincs semmi mod se dlc csak az alap játék.



2022. márc. 5. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez ilyen, Sandbox játék, véletlenszerű események történhetnek.
2022. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor új játékot kezdel, a nehézség alatt van egy "historical ai" ha ez bevan kapcsolva akkor szinte ugyan az fog történni mint a valóságban.
2022. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aham. Viszont gondolom itt én vagyok mégis csak a meghatározó tényező mert ha pl angliában hatalomra juttatom a fasisztákat mondjuk Mo. Ként és legyőzik a demokrata angliát és csatlakoznak az AXIS-hoz akkor nincs normandia vagy németországgal a bécsi döntésekkel egész erdélyt vissza adom akkor románia nem biztos hogy fasiszta lessz.


Ja amúgy még egy kérdés ugye a select country ban be lehet állítani hogy melyik ország mit "csináljon" pl romániánál a balkan domination Magyarországnál van egy "restore ausztria-hungary" ahhoz melyik dlc-t kell meg venni mert mind az osztrák mind a magyar focus fa a basic nálam

2022. márc. 11. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a Death or Dishonor dlc-t kell megvenned. És igen, te vagy a meghatározó tényező.
2022. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!