Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszik itt valaki Dying...

Játszik itt valaki Dying Light 2-vel?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok más is játszik e vele.Nekem nagyon bejön,1 nap 6-7 órát is le tudok nyomni.:) Kis megszakításokkal persze.Konzolos vagyok.

Tegnap 4 órát játszottam egyben,hajnal 4-kor fejeztem be.Nekem csak 1-1.5 órának tűnt.Így már játékbeteg vagyok? Vagy függő?



2022. márc. 6. 17:13
 1/5 Robcsi84 válasza:
Ha rákattanok egy játékra simán beletudok én is tenni napi pár órát. Nincs ezzel baj csak ne szoruljon háttérbe miatta a család tanulás munka sport stb.
2022. márc. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 9 napban 55 órát toltam bele az Elden Ringbe, úgyhogy ismerős az érzés. Mentségemre szóljon, hogy két éve várok rá, és szabit vettem ki miatta. :)

Ahogy az első is írta: amíg nem megy minden más rovására, addig teljesen rendben van. Szerintem a játék mindenképpen értelmesebb szórakozás, mint passzívan tévét/sorozatokat bámulni, vagy az Instagramot/Tiktokot pörgetni.

2022. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a függőség, amikor az egyéb, élet területén lévő dolgokat elhanyagolsz a játék miatt. Főzés, takarítás, tisztálkodás, munka, testmozgás stb.

Ha játék miatt pl kimaradnak étkezések, csak hogy tovább ott tudj ülni, van háziállatod amit elhanyagolsz (nem eteted, nem sétáltatod stb) akkor igen, baj van, egyébként nem.

Nálam nemrég volt olyan hétvége hogy 14 órát nyomtam játékkal mindkét nap, mert az kapcsolt ki.

2022. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Uhh,én azt nem bírnám már,kifolynának a szemeim. Max egy 3-3.5 óra egyben.:) Elég nagy TV-n játszom,elég közelről nézem és fájnak néha a szemeim.:)
2022. márc. 7. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván én sem egy ültő helyemben csináltam, óránként volt egy kis séta a lakásban, mellékhelyiség, egy pohár víz stb.
2022. márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!