Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan FPS lövöldözős...

Van olyan FPS lövöldözős játék amiben realisztikus lesz a fegyvernek a sebzése? A legtöbb játékba(csgo,r6)sajnos nem hal meg az enemy 1 fejlövésbe ami szomorú. Olyan játekot keresek, amiben akár ha már csak bokán lőnek egy kis pisztollyal,össze esel

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Red Dead Redemption 2 first person nézettel.


Amiket mondasz, ott a legélethűbb ez az egész. Ahol meglövöd az ellent, az fog neki fájni. Hatalmas pontossággal állították össze a játék ezen részét, olyan videót is láttam, hogy ha valakivel nem végzel, később a sebei megmaradnak, be lesznek kötözve, sántít stb.

A fegyver "piszkolódása" is realisztikus, nem csak használata. Ha vízbe mész például, és nem tisztítod meg, piszkos lesz a fegyver, és másabb lesz a hangja is. A fegyverek egyébként alkatrészenként (!!) személyre szabhatóak.

Ebben a játékban a legrealisztikusabb talán jelenleg a fegyverhasználat.

2022. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Hell Let Loose

Insurgency Sandstorm

Squad

Escape from Tarkov


Ezekkel egy csomó hivatásos katona is játszik, és ők azt mondják, hogy realisztikusak. Még sosem lőttem senkit fejbe egy AK-val, úgyhogy inkább elhiszem nekik.

2022. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
ARMA
2022. márc. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Mi ez a lepontozás az első válaszolónál? A red dead redemption 2-ben nincs realisztikus sebzése a fegyvereknek? Szerintem tök korrekt választ adott.


Kinek mi nem tetszik ebben?

2022. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is egyből az Escape From Tarkov jutott eszembe. Nem olyan egyszerű a játék, mert tényleg próbálják minél realisztikusabbra csinálni. Szóval ha pl a játékban úgy lőnek meg, hogy vérzel akkor a vérzést el kell állítani, ha úgy lőnek lábon akkor pl futni sem tudsz. Szóval igen szerintem eddig ez a legrealisztikusabb játék amit ismerek. (Én nem játszom vele csak a párom, nekem nincs idegrendszerem hozzá :D)
2022. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
Én egy ilyen játékot ismerek, mégpedig a Rising Storm 2: Vietnam. Amit te keresel azt hiszem hogy ebben a játékban fogod megtalálni. Itt a fegyverek sebzése szó szerint olyan mint a valóságban. Itt elég testre lőni egy ak-val 2-3 golyót, fejre pedig bőven sok az egy is. Tapasztalatból mondom hogy ennél realisztikusabbat nem fogsz találni.
2022. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
6. vagyok. Talán ez az egyik legnehezebb multiplayer pvp játék amivel valaha is játszottam.
2022. márc. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!