Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A dohányboltban vásárolt...

A dohányboltban vásárolt kaparósorsjegyeket hol lehet beváltani, ha nyersz rajta?

Figyelt kérdés

2022. márc. 12. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ahol van terminál, szerintem ott is volt.
2022. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval meg tudom azt csinálni, hogy megveszem valahol, otthon lekaparom, aztán valahol máshol beváltom?
2022. márc. 12. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. De ugyanígy van bármilyen lottóval, tippmix-el stb. Asszem egy kivétel van: a postán csak az ott (vagy másik postán, ebben nem vagyok biztos) vásárolt kaparóst válthatod be.
2022. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

pénzfelvételi limit van, bizonyos összeg felett (általában 100e) telefonálni kell és a nyereményjáték irodáját kell felkeresned.

Egyébként beválthatod máshol is ha nyert, persze ennyi erővel el is lehetett volna olvasni a szabályzatot, csak ez így "egyszerűbb" nem kell gondolkodni.


[link]


b) A 10 000, 50 000 és 100 000 forintos nyereményeket a nyereményre jogosító sorsjegy

átadását követően az online terminállal ellátott értékesítőhelyeken a sorsjegy

vásárlásának helyszínétől függetlenül azonnal kifizetik. Az online terminálon keresztül

kifizetett nyertes sorsjegy a nyereménykifizetés helyén megsemmisítésre kerül.

c) A 15 000 000 forintos nyereményeket az SzZrt. a sorsjegy ellenében, a

nyereményigénylés benyújtását követő 30 napon belül a nyertes rendelkezésére

bocsátja. A 15 000 000 forintos nyeremények kifizetése kizárólag átutalással

teljesíthető, a játékos által megadott, Magyarországon működő bankban nyitott

lakossági forintszámlára. Átutalással történő kifizetéshez az SzZrt. saját üzemeltetésű

értékesítőhelyein nyújtható be nyereményigénylés.

2022. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!