Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktatok kaparósorsjegyen...

Szoktatok kaparósorsjegyen nyerni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Érdekel, hogy nektek melyik kaparósorsjegyek szoktak bejönni meg szoktatok e nyerni vele? Nekem valamiért a Black Jack szokott hozni nyereményt sokszor ilyen 500 és 1000 de volt 2000 is rajta, a kis méretűn. Fáraók kincse nálam bukta, sokszor vettünk olyat de mindig csak 1 kellett a pénzhez még egy 500-hoz is, főleg a főnyereményhez is mindig mikor vettem csak 1 hiányzott...Asztro meg társai nem hoztak szerencsét még. Valamiért a Black Jack szeret engem :D. Ti nyertetek már nagyobb összeget kaparóson? Melyiken? Miket szoktatok venni általában?



2020. dec. 26. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Bukszát szoktam venni. Most van egy előttem, ez 3000Ft-ot hozott. A legtöbb egy ilyenen 10000Ft fölött volt valamivel a nyereményem. Összességében viszont bukás, ezzel gondolom tisztában vagy, így van ez kitalálva. Én is csak magáért a játékért veszem, bőven mínuszban vagyok, de ez nem is számít.
2020. dec. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A bukszával még nem nyertem egyszer sem.

Észrevettem, hogy az ilyen nagyobb sorsjegyeken mint a fáraók kincse, buksza, gyémántos valamin nem szoktam nyerni még kisebb összeget sem, viszont a kicsiken szoktam nagyobbat is. Én is szeretek kaparni, néha azt se bánt ha nem nyerke maga az élmény miatt szoktam.

2020. dec. 26. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bukszán sosem nyertem még, nem is veszek többet. Én is a Blackjacket preferálom, az 500 forintosat, azon nyertem már többször is vissza az árát, 1000 forintot, és egyszer 4000 forintot. Akkor nagy volt az öröm. :)
2020. dec. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szerencsejatekos vagyok, tudom mirol beszelek.


NEM SZABAD KAPAROST VENNI.


Pontosabban ha nem milliomos akarsz lenni es nem banod ha bukod a penzed akkor csak nyugodtan.



Az RTPje 65%koruli, vagyis a befolyt tet 65%t adjak vissza nyeremenykent. Borzasztóan keves. A roulettenel 97,3%ez a szazalek.


A kaparosnal 10bol kb 3nyer, abbol a 3bol 2 vagy a penzed adja csak vissza, vagy max a duplajat a tetnek.

2020. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4.te ne mond nekem mit vegyek XD

eddig szoktam nyerni meg maga az élvezetért játszok...

2020. dec. 28. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Leszrom, akkor vegyel. Vagy inkabb el is egetheted a penzed. A 65%rtp kb ezt jelenti.


De nem is magyarazom inkabb, fizesd csak nyugodtan a hulyek adojat. Es ezt ugy mondom hogy en rendszeresen jatszok kulonbozo szerencsejetakokat. De nem olyanokat ahol a haz elonye 35% hanem max 3-4%


Meg igy is minuszban vagyok kicsit, de nem egy es nem ketto 100-200k nyeremenyem volt mar.

2020. dec. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!