Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem túl nehéz a...

Szerintetek nem túl nehéz a Doom Eternaban a Taras Nabad os rész?

Figyelt kérdés

Az egész szombatom ráment de nem bírom továbbvinni ha 10, percig is ugrálok, lövöm ezeket a szrokat , jönnek, jönnek megint, és megint vagy 20 an rámjönnek úgy hogy mozdulni sem tud a karakter

Mi van ezzel a résszel?

Meddig tart ez a roham?



2022. márc. 12. 23:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Én az egész ugrálást kihagytam volna belőle.
2022. márc. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Valóban az a másik rossz benne szerintem is, amikor ki kell találni vajon mire gondolhatott a költő, merre tovább, és rúdról falra, platformról platformra kell ugrálni.


Közbe le-le esik az ember..


Ez idő alatt néha 2 Overwatch menet is lemenne.



Igen azok úgy elveszik a játék ritmusát, de ez a rész meg olyan, hogy egyszerűen, nekem legalábbis még nem sikerült elfogyasztani a folyamatosan spawnoló enemy-ket.

2022. márc. 13. 13:22
 3/15 A kérdező kommentje:

Legtöbben a második ugrabugrálásnál törlik amugy.

Ezért felesleges volt kinyitni a teret.

2022. márc. 13. 13:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha közel laknál átmennék megcsinálni. Én is szívtam vele, de kb. 20 perc alatt meglett.
2022. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, valahogy megoldom, annyira azért nem vagyok casual, de gondoltam megkérdem, hogy más is szívott e vele :)


Pesten vagyok amugy.


Elfogynak egy idő után, vagy valamit megkell nyomni valahol?


Csak mert eddig még sosem fogytak el. :D

2022. márc. 13. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a játék eleje felé leraktam Easy-re, aztán a játék felénél otthagytam mert így is megrapeltek, maradok a stratégia játékoknál XD
2022. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyira már nem emlékszem, nézz youtubeot!
2022. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ja, nyomkodni kell rejtett gomgokat.

De már meguntam, azthiszem visszarakom a 2016 ost, jó kis cső-dara,nem kell ugrálni, és van deathmatch multi is.

2022. márc. 13. 23:42
 9/15 A kérdező kommentje:
Még mindig nincs meg, easyn se megy. Egy szivet kikell szedni egy sarokból, aztán kikéne nyírni egy fszt, de mire megfordulok már annyian vannak, ütnek, lőnek, hogy ki se jutok a sarokbol.
2022. márc. 15. 14:13
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen elmebeteg tervezte ezt , de ez már nem szórakozás, mondom ezt soulslike fanként. -20000ft.

Eddig tart, nem lehet továbbvinni ezt a szrt.

2022. márc. 15. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!