Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Testvérem és az én xboxom...

Testvérem és az én xboxom össze van homeolva az én profilomról van fizetve a gamepass de a batlefield 5 nem engedi őt játszani és azt írja hogy vendég profil és vegye meg a játékot de más játékkal tud online játszani mitől lehet?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem enged a rendszer egyszerre 2 fiókot online lenni ha csak 1 előfizetés van... Ha engedné akkor az jelentős pénzkiesés lenne, amit pedig nem akarnak.
2022. márc. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor a többi játékot miért lehet?
2022. márc. 16. 19:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Máshol nem olyan szigorúak mint a BF-nél. Mondjuk amilyen pénzéhes a csapata, nem is csoda.
2022. márc. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor én játszottam a Battlefielddel a barátommal Xbox Homeba jó egy éve nem volt semmi ilyen gond. Mivel a játék már akkor sem volt egy friss darab nem hinném, hogy ekkora komoly változtatásokat eszközöltek benne. Főleg, hogy minden egyes játék működik Homeba, tehát ezek szerint mindenki más engedné csak pont az EA nem és pont csak ezzel az egy játékkal?


Próbálj ki egy másik EA játékot Game Passból. Mert furcsa lenne ha az EA csak ezzel az egy játékkal foglalkozna. Nagyon kíváncsi vagyok.

2022. márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!