Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha az eneba oldalról megvenném...

Ha az eneba oldalról megvenném a cyberpunk2077 játékot xbox series s-re, de Argentin a kulcs, akkor is magyar feliratos lenne a játék?

Figyelt kérdés
Arg vpn-röl tudnám aktiválni igaz pcn?

2022. márc. 27. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz benne magyar felirat, mert Argentin kulcs, más régió, más elérhető nyelvek. Ha magyar feliratot akarsz, akkor EU kulcsot kell venned.


[link]


Americas

Includes: North and Latin America

VO - English, Brazilian Portuguese, French, Spanish**

Text - English, Brazilian Portuguese, Latin American Spanish, French, Polish

2022. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, én azt hittem Xbox One/Seriesen egységes az online bolt és minden játék megegyezik attól függetlenül melyik boltból veszed. A link teljesen logikus, de akkor is csodálkozom.
2022. márc. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják régió védelemnek, sok, főleg szegényebb országban kilopják a kódot és eladják a neten (lásd itt van az argentin kód, vagy oroszoknál is bevett szokás). Azzal, hogy csak bizonyos nyelvek elérhetőek, csökkenthető a megvásárlás esélye a lopott kulcsra.
2022. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Forza Horizon Lego Speed Champions Bundle óta a géphez adott játékokhoz nincs kód hanem az elsőnek telepített profilra lehet igényelni az ingyen játékot. Én úgy tudtam ezeket a szegényebb országokból származó kódokat nagy tételben veszik giftként generálva olcsó piactéren és eladják VPNel aktiválhatóként a neten.


A régióvédelemnek nem sok értelmét látom ha minden verzióban van angol nyelv.

2022. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdező magyar feliratot akar, ami nincs az argentinban, szóval máris elért valamit ;)
2022. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem be se tudnád aktiválni itthon az argentint.
2022. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írta, hogy Argentínára állított VPN-nel aktiválná és használná.
2022. márc. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!