Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem lett volna...

Szerintetek nem lett volna jobb, ha a Resident Evil Village végig a kastélyban játszódott volna?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül bejött az eleje, ahogy beindult, vagy az amikor találkozunk az apját menteni akaró lánnyal, és jönnek velünk egy darabig.


Aztán a kastély.

Sokszor csak néztem szobrokat,aranykeretes képeket, a festményeket,a mindenhol pislákoló gyertyákat a virágok között ahogy megvilágítanak monjuk egy arany színben pompázó oltárt.

Komolyan mondom még egy fotelt is lefotóztam annyira gyönyörűen kidolgozott, különleges volt.


Bela, Daniela, Cassandra


"Nővérekkel" zajlott bossharcokat is imádtam.


Ahogyan az utolsó felénk irányuló suhintás közben , iszonyat jól

animálva megfagytak.


Az is valami eszement jól nézett ki.


Lady Dimitrescu boss fight is nagyon bejött.


A kastélyos rész hozta a 7 félelmetes, kiszámíthatatlan hangulatát, olykor túl is szárnyalva azt, pl mikor a kínzókamrában csak nézed az eszközöket, vagy épp egy cellában egy lánc mellett vérrel írt utolsó üzenetet.


Egy egy ilyen képsor gondolata hogy mi történhetett ott, önmagáért beszélt.


Aztán kijutva a kastélyból, elkezdtem rohangálni a havas, az ezerszer látott útvesztőben, lövöldözve a majomembereket, meg kulcsokat keresgetni, vagy épp emelőt a traktorhoz hogy átbújjunk alatta(!), mert ugye nem bír ugrani, mászni a karakter, vagy épp rozoga faajtókat berúgni, vagy egy kerítésen átmászni, keresni egy kurblit..stb.stb. és ezek már jóideje mentek,és azt vettem észre hogy nagyokat ásítok, mindjárt elalszom, meg hogy mennyire unalmas.


Szinte ugyan azokat csinálom mint a Régi Residenteknél.


Nektek bejött ez a kinti mászkálás?



2022. ápr. 4. 22:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, a Re Verse mellékjátékkal mi van? Elkaszálták a szervert, vagy miért nem megy?
2022. ápr. 4. 22:38
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a falu is tetszett, egyedül a végén a gyáras rész volt kicsit olyan semmilyen. Nem azt mondom hogy rossz, de hangulatban azért messze volt még a farkasok várához képest si.
2022. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az összes Resi egy hihetetlenül hangulatos, kidolgozott helyszínnel indít, aztán úgyis valami dögunalmas laboratórium vagy gyár lesz a vége.
2022. ápr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jo lett volna ha csak a falu a kastely lett volna a foszerepben. Lady Dimitrescu es a lanyai lettek volna a foellensegek. Mert sok hatter sztori van roluk, csak max mas helyeket is bejarhattunk volna e kozben (sokkal nagyobb kastely, mint pl. Roxfort a Harry Potterbol)
2022. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt éreztem hogy az ő karakterük, világuk után ez a faluban a majomemberekre lövöldözés, mintha valami egész más játék lenne.

Akkor jó, csak gondoltam megkérdezlek titeket is.

Akár a 3 nővér kinyírását is ellehetett volna húzni vagy 8 órán át a Lady ig.

Hihetetlen a különbség, gameplay, és még a kidolgozottság terén is.


Mondom, a kastélyban nem győztem fotózni, ez a falusi valami meg, hát olyan semmilyen, a grafikai téren is.

Meg, jó oké, para volt még a kisbaba boss, de az is messze elmarad mondjuk a Silent hill 4 kétfejű csecsemőitől.


Meg ezt a kulcskeresgélést, fantáziátlan, ezerszer látott enemy-k lövöldözését, kurblizást, stb..

sem tudtam hova tenni a kastélyos nyitány után.

2022. ápr. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!