Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri Huwaei...

Matthew8501 kérdése:

Szerintetek megéri Huwaei p40-ről váltani Iphone 12 -re vagy Samsung S21 fe- re ? Szerintetek melyik jobb Iphone 12 vagy Sasmung S21 fe ?

Figyelt kérdés

2022. febr. 11. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Váltani mindig akkor éri meg ha valami nem működik megfelelően.

Ha neked a mostani megfelelő akkor nem.

Ha a google csomag hiánya akadályoz vagy más problémád van akkor igen.

Melyik a jobb alma vagy Samsung, te döntsd el, mindkettő jó.

Bár Most az S21 Fe is itt van már, meg az S22 iPhone 12 nél jobb vétel kevés plusz ért a 13 modell.

Alapáron dupla tárhely, megkapta a jobb kamerákat, cpu, nagyobb akku, jobb üzemidő a cpu miatt és a nagyobb akku miatt. Más nocs :D

Ár sorrendbe tedd és mi az ami bele fér. Az megmutatja melyik kettő közül kell választanod :)

2022. febr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra vigyázz, hogy pl ha vibert használsz, akkor a korábbi beszélgetéseidet nem fogod tudni áttenni iphone-ra, mert az a google drive-ra ment androidnál.
2022. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2: Nekem androidos költésnél se csinálta meg szal nó para. Bukod így is úgy is. WhatsApp pepita.
2022. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Nem te voltál az nemrégiben, aki telefonváltás előtt nem csinált biztonsági mentést? Mert ha van akkor nincs ilyen gond. 😉

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2022. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: Nem én voltam megnyugtatlak. Biztonsági mentés is csak nevében működik, valójában köhög csak. Nem bíznák rá semmit.

Költözésnél alapvető dolgokat nem tudott megcsinálni, külön app kellett a költözéshez. Az jelentősen jobb volt, de az sem tökéletes.

Viber mindent kikukázott. Nem birtam rávenni hogy mentésből visszaállítsa magát.


Ez gyakori hiba hogy ez az egész akkor döcög úgy ahogy ha ugyan azon a telefonon kell. Költözésnél már csak egy tömény szívás.

2022. febr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!