Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen hasonló kialakítású...

Milyen hasonló kialakítású játékok vannak mint a Tomb Raider?

Figyelt kérdés

Azért szeretem,mert nem klasszikus open world és nincs tele rpg elemekkel,nincs ötszáz féle apró dolog amibe bele lehet zavarodni,de azért mégis akkor mehetsz oda ahova akarsz amikor akarsz. Szóval van egy jó egyensúly aközött,hogy fogja is a kezed a játék de mégse túlzóan.

És még az akció jelenetek,amik ilyen filmesek,azok is nagyon tetszenek,mikor csak sodródunk a jelenettel és futni kell,vagy jó időben megnyomni egy gombot.


2022. ápr. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Uncharted
2022. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Darksiders sorozat (kivéve a Genesis)

Enslaved: Odyssey to the West

Star Wars Jedi: Fallen Order

2022. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Unchartedet ismerem de az nincs pc-re :/
2022. ápr. 6. 15:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Uncharted az lesz PC-re,már bejelentették csak ahhoz atomerős gépet kell felépíteni vagy venni ami nem olcsó buli.

Amúgy a Prince Of Persia franchise de ott a Sands Of Time-tól vagy a Warrior Withintől érdemes indulni ahol a harc már nagyobb színben tűnik fel.

2022. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hú hát..nekem i5-10400f és 1650 kártyám van,egy super változatot tudnék venni egy havertól ha kéne,de nekem elég 40-50 fps is ilyen fajta játékokhoz.


A Warrior Within az egyik kedvenc játékom,vagy 10-szer végigvittem és rohadt jó zenék vannak benne

2022. ápr. 7. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!