Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt az alakot tényleg ellehet...

Ezt az alakot tényleg ellehet érni pár hónap alatt? Valaki volt/van hasonló helyzetben mint a képen a hölgy? Mennyi idő volt nektek az ilyen alak kialakítása?

Figyelt kérdés

Megfelelő étrend, edzés, pihenés stb.

Én is szeretnék ilyen alakot elérni, viszont én kicsit szerintem zsírosabb vagyok, gondolm picit több időbe telne, de nem probléma.


Csak, annyi ilyen kép van a neten, nemtudom tényleg igaz lehet e, és ha igaz is, mennyi edzéssel érték el..stb


Tegnap is edzettem itthon, súlyzóval, szobabicó (1 óra lazán), voltam futni is reggelről(45 percet 5,5km), ezt is szépen laza tempóban.

Gondoltam bemelegítem az izmaimat Kb 1 hónapig,mert szeretnék majd edzőterembe járni 🙂


Kajára is elkezdtem jobban figyelni. Kb 110g F, 60 g /80g SZH zöldségekből, 10-20% zsír. plusz vmi édesség 1 kocka étcsoki vagy utifű puding kakaóval fehérjével..stb.


A célom, hogy tényleg tónusos izmos alakom legyen, ne egy skinnyfat.


Tudom, hogy időbe telik, nem pedig 1-2hónap, nem siettetni szeretném, aztán össze vissza zabálni... szimplán, csak, hogy tényleg ellehet e érni hasonló változást, ha jobban odafigyel az ember?

Válaszokat köszi 🙂


160/56 kg, szerintem a testzsírszázalékom 25-30között lehet.



2020. aug. 21. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. aug. 21. 10:14
 2/5 A kérdező kommentje:
2020. aug. 21. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
3 hónap amatt, ahogy ő a képen írja tuti nem. 1 év alatt szakértő segítségével, aki étrendet és edzéstervet ír vagy magadtól ennek sokkal alaposabb utánaolvasásával simán.
2020. aug. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
3 hónap alatt biztosan nem, akkor sem ha gyorsan fejlődsz. Kb egy háromnegyed év alatt érheted el, ha nagyon ráfekszel a témára.
2020. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy először izmot kell építeni, utána szálkásítani aerob edzéssel, mint a futás, bicó. De majd az okosok megmondják.
2020. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!