Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends. Mennyi...

League of Legends. Mennyi idő után érdemes elkezdeni rankedezni?

Figyelt kérdés
Én régen játszom, de csak a napokban kezdtem el rankedezni, 3meccsből 2 win, mvp-ace lettem stb. Mégis úgy érzem társsal jobban menne. Valaki nem csatlakozna hozzám? Úgy örülnék neki. Supportot játszom.Vagy egyedül érdemesebb?

2022. ápr. 18. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Kinek van gusztusa szerinted még játszani azt a halom kakit? 3 év bőven elég volt. Unalmas, na meg mindig ugyanaz megy. Futkosol egy kis csilivili animált figurával újra meg újra minden egyes játékban. Közben a csapattársaid flamelnek, ha te vagy az MVP és eljutsz majd egy bizonyos rang fölé, és akkor is MVP leszel, lehet úgy sem nyersz, mert a 0/15 Yasuo úgyis le fog oneshotolni (bár a Zed meg a Kha'zix és a többiek is 1 itemmel). Utána szintén flamelnek a csapattársaid, hogy hát miért haltál meg, ki kellett volna dodgeold a dodgeolhatatlan 1 mp-es halált. Nem untál még rá amúgy? Töröld le mihamarabb.
2022. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Érdemes lehet találni egy jó játékcimborát, főleg supportként. Rengeteget dob a játékélményen. Ha supportozol mindenképp ajánlott, így nem húzod fel annyira magad, hogy mit csinál az adc. Bot lane nagy problémája, hogy csak akkor működik, ha mindkettő vágja kicsit a két rolet és egyik sem mukszik a másik nélkül. A fő kérdésre meg azt mondom eléred lvl 30-at mehet is, különben miért is játszanál kompetitív játékkal.
2022. ápr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a sok privátot, végre megvan a csapat :)
2022. ápr. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!