Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Bethesda Videojáték-sor...

Melyik Bethesda Videojáték-sorozat jobb a 2 közül szerinted?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 18. 23:47
A kérdező szavazást indított:
Fallout
The Elder Scrolls
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A Falloutra szavaztam volna, de aztán eszembe jutott hogy a New Vegast nem ők készítették, a többi meg nem nagyon veszi fel a versenyt, szóval részemről ES.
2022. ápr. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem mindkettőt, de ha mindenképp választani kell akkor Fallout.


New Vegasnak jó a sztorija, jók a párbeszédek, rp szempontjából jó játék, csak sajnos félkészen adta ki az Obsidian és kell hozzá egy tucat mód h játéknak nézzen ki, de még akkor is azok a semmi települések és interrior zonák nagyon gyengék.


Fallout 3-ban voltak legalább komolyabb létesítmények amiket fel lehetett fedezni viszont ott meg a sztori, rp, párbeszédek, választási lehetőségek voltak gyengék. A kettő egybegyúrásából lehetett volna egy nagyon fullos játék.


Ennek ellenére mind a kettőt élveztem különösen a new vegas dlcket azok közül is a dead moneyt.

2022. ápr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 "A kettő egybegyúrásából lehetett volna egy nagyon fullos játék." Vagy abból, ha az Obsidiannak nem 18 hónap alatt kellett volna összerakni a New Vegast (amiben benne van a használt engine megismerése is). Sajnos tény, hogy a Bethesda kriminálisan kevés időt hagyott nekik a játék elkészítésére.
2022. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát a Falloutot úgy kell nézni hogy nem Bethesda sorozat csak megvették és átalakították, legjobb részeit pedig enm ők csinálták. Szerintem nem érdemes őket összehasonlítani már csak azért sem mert az egyik egy Posztnukleáris sci-fi, a másik pedig egy High Fantasy ilyen tipikusnak mondható kard és varázslat középkori fejlettségű társadalomban, túl eltérőek az ember épp mit szeretne azt kell választani utána meg a másikad de olyan ,hogy jobb nincs.
2022. júl. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!