Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti várjátok már a Fallout 76-ot?

Ti várjátok már a Fallout 76-ot?

Figyelt kérdés

A magam részéről már izgatott vagyok, és várom a 10-ét, a további információkért.

Még akkor is, ha a 4-et sokat kritizáltam.


A Vault 76, és Nyugat-Virginia jó választás, és a háború közelsége is rengeteg lehetőséget kínál, különösen karakterek és sztori tekintetében.


A Pip-Boy 2000, és a régi részeket idéző Vault ajtó, talán arra enged következtetni, hogy a Bethesda bátrabban meri, majf használni a klasszikus epizódok elemeit. (Ha csak dizájnban is, már pozitívum.)


Ugyanakkor a pletykák miszerint online játék lesz nagyon aggasztanak, különösen, hogy a Rust és a DayZ is felmerült mint példa.


Egy co-op, survival rpg viszont még jó is lehet, különösen mint spin-off.


Nektek mi a véleményetek?



2018. jún. 5. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Sokan és sokféle verziót állítottak és cáfoltak is már, most még nehéz megítélni hogy mi pletyka, mi igaz és mi csak spekuláció a promóvideóból következtetve. Van hogy ugyanazon a napon egyik magazin azt írta hogy akár hamarabb megjelenhet, más azt írta hogy még később várható. Teljes katyvasz és nem is fog ez tisztázódni E3-ig.


A trailerekkel pedig óvatosan kell bánni, sokszor nem reprezentálja a végeredményt, ez csak egy kis hype-csináló volt.

2018. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ridamov ***** válasza:
73%

a promóvideók néha hazudnak. a VÉGTELEN HÁBORÚBAN SPOILER!!!



az előzetesben thanosnak csak 3 vagy 2 kő van a kesztyüjében a filmben meg 4 amikor Amerika kapitánnyal Wakandában összecsap

2018. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én már nagyon várom. Lehet, hogy nem ez lesz a legjobb fallout játék, de azért mindenképpen szeretnék neki egy esélyt adni. Arról is tudok, hogy ilyen online túlélős, építgetős játék akar lenni, ami nekem nem nagy kedvencem, de ki tudja. Lehet jól megcsinálták és barátokkal együtt szuper lesz. Benne van a pakliban, hogy nagy csalódás lesz az egész és szinte alig lesz ember akinek tetszene, de nem kellene túldramatizálni amíg konkrétan annyit tudunk csak róla officiálisan, hogy ez egy fallout játék.
2018. jún. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Ebben igazad van, tényleg csak pletykák és találgatások vannak, de akad köztük hiteles, pl. az egyik szivárogtató, már decemberben megírta a játék címét, és ő mondta azt is, hogy online cím lesz, a Kotaku újságírója is megbízható lehet, mert 2013-ba több, később igaznak bizonyult infót osztott meg a Fallout 4-ről.


Tehát ami eddig biztos, a helyszín, a 2102-es dátum.


Alaposan feltételezhető valamilyen online mód, illetve az, hogy az építkezésbek nagy szerepe lesz, errr a trailer is több ponton utal.


A részletek viszont csak találgatások. Tehát nem sokat tudunk.

2018. jún. 5. 20:51
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Egy esélyt én is szeretnék neki adni, de előrendelés biztos nem lesz a 4 után, majd várok pár napot és a tesztelők mellett a játékosok véleményére is kíváncsi vagyok.


Illetve reménykedem benne, hogy ezúttal nem lesz túlárazott Season Pass.

2018. jún. 6. 07:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy tényleg erőltetni fogják-e az online részt. Ha igen, akkor sok ember számára már meg is ölte az egészet, számomra is. Egyenlőre nem foglalkozok vele különösképp, majd ha több info kiderül róla, akkor ráérek eldönteni, hogy érdekel-e, a 4 most is fenn van a gépen, illetve a régebbi részekbe is beletettem 100+ órákat.
2018. jún. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem várom. A híreket is addig követtem, hogy megnéztem az első videót. Már a Fallout 4 is hulladék fos volt és nem történt olyan változás a Bethesdánál, ami megadná a reményt, hogy irányt váltanak. Emiatt a következő TES-t sem várom.
2018. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy flop lesz. Inkább egy más kört fognak ezzel elérni, mint az eddigi játékaikkal. Ugyebár nincs offline mód benne, privát szerverek lesznek, de mindenki tudja, hogy milyen egy multiplayer köré épített játékot egy privát szerveren egyedül játszani. De ha nem is a multiplayer, akkor az NPC-k hiánya miatt szállnak ki az emberek. Ugyebár a játék lényege, hogy a vault lakosok az első emberek a felszínen. Szóval NPC-k csak robotok lehetnek.

Engem leginkább a PvP aggaszt. Bár ha tényleg lesznek privát szerverek, ahol a saját baráti köröddel tudsz játszani, akkor ez nem akkora probléma. Kivéve ha tesznek olyan elemeket a játékba, amik arra kényszerítenek, hogy ölj meg más kátékosokat a szerveren.

A játék inkább hasonlít egy kisebb mmorpg-re. Aki singleplayer fallout élményt vár ettől a játéktól, az már most tegyen le róla, mert ez inkább egy Rust Fallout köpenyben.

2018. jún. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Egyébként elég nonszensz, hogy nincsenek npc-k, és csak a vault lakosai élték túl a háborút, miközben tudjuk, hogy más területeken a menedékek lakóin is kívül voltak akik átvészelték a bombák becsapódását, és az azt követő időszakot.


Különösen, hogy zöldellő erdők is lesznek a térképen, ami azt jelenti, hogy viszonylag érintetlen maradt a terület, így kéne lennie más túlélőknek is. Bár az erdő is túlzottan élő, Washington 200 év után is egy kopár pusztaság, igaz Zion Valley és a Mojave-sivatag egyes részei is kevésbé sínylették meg a háborút. Tehát erre még lehet magyarázatot találni...


Az npc-k, hiánya viszont megöli az egészet, a sorozatnak alapját adták az érdekes karakterek, így ez hatalmas csalódás. Arról ne is beszéljünk, hogy pvp is szerves része lesz, és nincs igazi offline mód, azt se tudom elképzelni, hogy milyen szintű küldetések lesznek, de a párbeszédeknek gondolom búcsút inthetünk, és minden ki fog merülni a lövöldözés + loot szerzés kombóban.


Az pedig, hogy atomot lőhetünk a térkêp egyes pontjaira... Már előre látom, hogy sokan folyamatosan ezzel fognak szórakozni.


Ugyanakkor mégis érdekel a cím, kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni belőle, de szkeptikus vagyok, előrendelni biztos nem fogom.

2018. jún. 12. 13:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt én sem értem hova lettek az emberek. 25 év azért sok idő. Időnként valaki már csak eltalál oda és mi van a ghoulokkal? Azok se lesznek akkor? Vagy csak nem vették őket emberszámba... Todd robotokat említett csak. No de ez még mindig csak találgatás, amíg kézzelfogható anyagot nem kapunk. Beta kezdetéről sincs még eddig hír. Valahogy én is úgy vagyok vele, hogy néha elborzadok ettől a kreációtól, de mi van ha igazából egészen élvezetes lesz? Nyitott vagyok az újításra, próbálom a pozitívat látni benne. Ha meg nem jön be, akkor félreállok és élvezzék a többiek, mert valakinek meg ez lesz a kedvenc játéka. A privát szerverek lehet még meg is mentik a játékot, meg esetleg a modok. Bár arról sem tudjuk, hogy CC vagy nexus. Ha engedélyeznék a nexus modolást, akkor még fényes jövő is állhat előtte, mert akkor teletömik emberekkel meg egyebekkel.
2018. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!