Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Beatstar játékban mi a...

A Beatstar játékban mi a titka annak, hogy legyenek Diamond értékeléssel sikerült dalaim?

Figyelt kérdés

A legjobban sikerült dalokra is maximum Platinumot kapok nem hibázás esetén.


Illetve mik azok a dolgok amikre érdemes odafigyelni, hogy minél jobban sikerüljenek a dalok?



2022. ápr. 21. 14:58
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia, nem tudom azóta fejlődtél e, de tudok adni pár tanácsot. :) Én szerintem 2 hónapja nyomom, napi szinten, nem fizettem elő a Tour Pass-ra, drágállom, habár amúgy én annyira ráfüggtem, hogy lehet ez lesz az első olyan játék, amiért pénzt fogok kiadni és megveszem a Tour Pass-t. Na szóval...nekem jelenleg 40 Diamond, 46 Platinum és 10 Gold medálos számaim vannak. Diamond Perfect sajna még nincs. :D


Első tanácsom: játssz a játékkal sötétebb szobában,helyen, mert jobban tudsz fókuszálni a tile-okra=csempékre (amik esnek le :D). Ezt más is tapasztalta, én is alátámasztom, hogy tényleg jobb a fókusz sötétségben.


Második tanács: gyakorolj Normal számokon. Én is így kezdtem, volt hogy egy számot 10x játszottam meg, míg Platinum nem lett. Utána meg még 5x míg Diamond lett.


Harmadik tanács: játssz úgy, ahogy neked kényelmes. Én például rájöttem, hogy ha a kezemben tartom a telefont, akkor rosszabbul megy, mintha letenném az asztalra például. Sőt én még szoktam a telóm alá tenni valami törölközőt is, hogy ne csúszkáljon közbem a telefon. Sokkal pontosabban lehet így játszani.


Negyedik tanács: ne nézz Youtube videókat, mert felesleges. Van fent sok videó, de igazából hiába mondják el a videókban, hogy mikor nyomj a képernyőre, ezt neked kell gyakorolnod, kitapasztalnod, ezt nem lehet megmondani érted. :D


Nagyjából szerintem ennyi. Hidd el, menni fog, tapasztalatból beszélek, az első napokban azt gondoltam, amikor jöttek a nyilas csempék, meg amikor tartani kell az ujjad a képernyőn, meg amikor tartani kell az ujjad és a végén még nyíl is van:,Te jó ég, hogyan lehet erre figyelni, lehetetlen.' Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy hopp, nem lehetetlen. Elsőnek volt 3-4 csillag, 1 hét múlva 5, aztán hopp, Gold, Platinum végül Diamond. Utána jött a Hard mode. A legviccesebb az volt, amikor megkaptam az első Extreme számot, a Gangnam style-t. :D Na mondom nyomjuk, biztos nem lesz nehéz...ahhha nem,5400 pontom lett elsőre. :D Most, 2 hónap után 97.000 pontom van,5 csillagos. Nekem is van még mit gyakorolni hidd el, hajjaj. :D


Sok sikert, ha akarsz barátként játszani, felvehetsz. :)


27/F

2022. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!