Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak itt Star Stable Online...

Vannak itt Star Stable Online felnőtt (18+) játékosok?

Figyelt kérdés
Hosszú kihagyás után újra elkezdtem játszani az SSO-val, azonban a 21 éves fejemmel nem nagyon találom meg az összhangot a 14 évesekkel (no offense), ezért örülnék, ha találkozhatnék velem egykorúakkal. Eddig nem nagyon botlottam bele felnőtt játékosokba.

2022. ápr. 23. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagyok, DR szerveren. Bár én egész jól elvagyok a gyerekekkel egy klubban, de ők viszonylag normálisak, láttam én is borzasztóakat, de szép sorban mellőzöm is őket.
2022. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítés, 1-es vagyok: én belebotlottam kettőbe is itt, de az egyik már alig jár fel, a másikat meg kitiltották káromkodás miatt.
2022. ápr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg ritkák, mint a fehér hollók:D


Első ötletem az volt, hogy esetleg valahogy “összeszedhetnénk” egymást, így felnőttek többen, hogy egy klubba legyünk, de lehet elvetem ezt az ötletemet.

2022. ápr. 23. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Van egy felnőtt klub a DR-en, csak én nem akarok átmenni, mert jóba lettem pár klubtaggal a gyerekek közt és nem akarom otthagyni őket. Aztán hogy mennyi a valódi felnőtt közülük és hányan hazudtak, csak mert menő nagykorúakkal játszani, vagy annak tűnni, az jó kérdés, mert úgyse lehet ellenőrizni, mindenki azt mond amit akar.
2022. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, sose lehet tudni.:’)

Esetleg tudod a klubb nevét? Ha igen, privátban meg tudsz dobni vele?

2022. ápr. 23. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!