Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kezdjek ha mindig kikapok...

Mit kezdjek ha mindig kikapok a wot blitzben?

Figyelt kérdés

Tableten játszok 2000. Meccsemen leszek túl. 57% win rate volt eddig a maxom , amit 2 hét alatt 53 ra rontottam, azért mert analfabétákkal raknak össze.

A meccseim java részében 4k sebzes meg szokott lenni, és ezzel általában a toppon vegzek a csapatomban. Sokáig azt hittem hogy én vagyok a bena ,mert utoljára halok meg és azt hittem hogy túl passzivan játszok.

Nemreeg vettem meg a t57 heavyt 20 gyozelem 7 vereseg, most járok 31 gyozelem és 40 veresegnel.

Így hirtelen sok volt és egyszerűen nem tudom hogy mit kezdjek már.

Hagyjak ki egy kis idot ? Vagy játszak több tankkal , változatosabban? Van valami tippetek?



2022. ápr. 26. 18:12
 1/1 Mr.Q77 válasza:

Azért vannak az életben ennél nagyobb problémák is :)

az hogy egy tank mennyire "érzel" ahhoz több 100 meccs kell hogy a többi hatás (gyenge csapattársak/taktikai hibák stb) kiegyenlítődjön. Nekem a legtöbbet játszott (Kryos)TD (~1800 party) 55% állok de ez a szám volt bőven 60 felett is az elején.

2022. máj. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!