Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA19-ben nem lehet már...

FIFA19-ben nem lehet már Online játszani?

Figyelt kérdés

PS3 gépem van, és FIFA19.Elkezdtem az Ultimate Team módot kicsit nem is értem, de az a baj hogy nem ad be ellenfelet csak kiírja hogy keresés de semmi... Meg valami olyat is hogy "your team is eliagable..."

Single módban nem akarok menni, mert unalmas már a gép.

Elvileg vannak csapatok, mert már a leaderboardnál írja, hogy utolsó 7 napban elér eredmények.



2022. máj. 3. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván már senki sem játszik vele online mert régi.

Arról meg nem is beszélve hogy PS3-on játszol. Amivel persze semmi baj nincs, de az online már azokon a generációkon csoda hogy megy, nem csak a Fifanal hanem ugy alapjáraton.

2022. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valamit be kellett állítani, hogy ne a lakóhelyhez közelieket adjon.

És így működött rendesen egészen máig.

Ma szabadnapom van és délelőtt is akartam játszani, de nem adott be senkit, kiváncis leszek este mi lesz.


Egyébként érdeklődnék, hogy milyen gépet javasolnál és hanyas fifát?

2022. máj. 4. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván ha konzol akkor az új generáció. Ps5 (ha már lehet kapni rendesen?) vagy Xbox series X.

Ha viszont pc abból lehet kijössz olcsóbban ha csak Fifazni akarsz.

Fifabol természetesen a legújabb.

2022. máj. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azt megkérdezhetem hogy miért jövök ki olcsóbban?

Eddig mindenhol azt olvastam az összehasonlításoknál hogy PC vs konzol akkor a konzol olcsóbb.

De egyébként ezeket a fejlesztéseket nem is nagyon értem, így át is vághatnak. Szóval nekem biztosabb a konzol, azok gyárilag ugyanolyan mind.

2022. máj. 4. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ha tényleg csak a Fifa a lényeg, nem kell egy atomerőművet összerakni.

De mindenki maga dönti el hogy mit szeretne és hogy mennyit szán rá.

Én személy szerint csak ez az egy játék miatt tuti nem vennék mostani generációs konzolt.


Igen hosszú távon lehet jobban kijössz egy konzollal, de csak abban az esetben ha tényleg kihasználod és több játékkal játszol.

2022. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Te magad írtad, hogy "összerakni". Nem értek hozzá annyit sem mint tyúk az ABC-hez, lehet hogy drágább, de cserébe nincs az a stressz, hogy na akkor futni fog-e? Elviszi e a következő vagy a 2 évvel későbbi fifát? Laggol akkor mit cseréljek ki benne?
2022. máj. 5. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!