Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 16 év körüliek! Mi a kedvenc...

16 év körüliek! Mi a kedvenc számítógépes játékod?

Figyelt kérdés
írd le a nevét és írj róla pár infót légyszi!
2010. szept. 17. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:

wolrd of warcraft(wow) mmorpg fizetös alapba de törtön ingyenes

heroes3 nagyonrégi játék de örök klasszikus körökre osztott staretégia (fantasy világ)

stronghold crusader ezis régi. stratégia (közel kelet keresztes háboruk vár ostromokat dolgoza fel)

2010. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

wow, de tört szerverre se mennék soha.

a blizzard játék gyártónak a warcraft franchise-ára épült online játék. Ahol egy adott karaktert kell játszani, küldetéseket megoldani, harcolni a másik frakció ellen, kereskedni, vagy nagyobb gonosz ellenfeleket csapatban legyőzni. Fontos a jó társaság, a kocka életmóddal szemben szerintem pont hogy azoknak való leginkább akiknek van szociális érzékük mert más emberekkel kell együtt játszani. A singlej átékot csak unni lehet, még suli után jól el lehet szórakozni haverokkal wowba.


Ezen kivül még az összes Prince of persia széria a nagy kedvencem

2010. szept. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a: 1.:Medal of Honor - Allied Assault: örök klasszikus.2004-ben adták ki.2. világháborús játék, Multiplayer-t még mindig rengetegen játsszák(és az angolok a szervereikbe a lelküket is beleadják:)) Gépigény mondhatni alacsony(bár 2004-ben az még csúcsgép volt, ami a MOHAA gépigénye volt:D)

2.: TrackMania Nations Forever: Online árkád autós játék.Nem szimulátor játék, tehát mi magunk alkotunk meg pályákat(pl. ugratók, megpördülni a kocsival).:)

2010. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hét én csaj és 14éves de :


Prince Of Persia Trilogy

2010. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én csaj vok *



Bocs !

2010. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

The Elder Scrolls IV: Oblivion


17/f

2010. szept. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gta,

Empire earth,

Heroes 4

2010. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem Left 4 Dead 2 és Dragon Age


16/F

2010. szept. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gta San Andreas lehet lövöldözni :D 11f
2012. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!