Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a kedvenc számitógépes...

Mi a kedvenc számitógépes játékotok?

Figyelt kérdés
nekem Tomb Raider: Underworld
2011. febr. 22. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a TransForMice illetve a Left 4 Dead 1-2:-)
2011. febr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az AC2 és a Turok meg a BFBC2
2011. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Huhh... Ez egy nehéz kérdés, mely sok régi emléket idéz fel. Nekem az Tomb Raider: Underworld, nem igazán jött be attól függetlenűl, hogy jó játék. Kezdeném hát, az elemzést, egy régi klasszikussorozattal: Ut2-3. Kitűnő játékok, amelyek ízig vérig magávalragadták az embert, ám a LEG -kategóriámba esélytelenek. Csak úgy mint a fönt említett l4d és l4d2- melyek hihetetlen sokáig magávalragadtak, s bár a top ba benne vannak, nem a leggek. Lehet, hogy maradiság, de én az NFS sorozatból is megemlíteném, az undergrung 2 -t a most wantedet és a carbont. Sok sok hajtépést, de mindemellett sok önfeledt játékórát köszönhettem eme műveknek. Az 1. igazi FPS- amit megszerettem a Counter-Srike volt, melyel öröm volt foglalkozni. Fear és Gears of War... Igen, igen, nagy alkotások voltak de esélytelenek a top 5- re csakugyan mint a legújabb moh.Driver, és a Protal. Külön kategóri a a cod2 mely lenyúgöző mind máig. Egy FPS-t még meg kell említenem, amely talán hangulatába nyűgözött le. Ez a SWAT4. És igen, elértem a saját Top 5 ös listámhoz, melyen a következők állnak. 5. Helyen a Team Frotress 2; 4. helyre a GTA sa-t csoportosítottam; s ezt a megérdemelt helyén a Cod 4 múlja fölűl. Ezt megelőzi az igen nehezena 2. helyre rangsorolt, Világunk talán egyetlen olyan Pc re készűlt Fantasyja, melynek ha multija lenne, az már a Wow legújabb részével kelne versenyre. És itt is vagyunk, az általam leggjobbnak tartott játékhoz érkeztünk, mely attól független, hogy tele van hibákkal, és eléggé butuska is a legghangulatosabb játék, számomra a Viálágon! Ez a Tony Hawk's American Wasteland. Sokan felszusszanhatnak, sokan pedig nem érthetik a dolgot, de ez a játék, mely megtestesíti számomra a Leg fogalmat. Mindössze 990 ft kérnek érte, ami abszurd! Azt tekintve, hogy mit kapunk érte. Én kiállok a szavam mellett, mikor azt mondom, hogy az üsszes cod se ér nekem annyit, mint ez a játék. Ajánlom!



Természetesen, még sok, sok játékkal játszottam még, amik nem említhetők egy napon ezekkel, de nem sokkal maradnak alúl az átlagtól. Köszönöm ha végigolvastad. (?)

2011. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

The Witcher, Dragon Age, Mass Effect 1-2, Risen, Fallout 3 és New Vegas

Kicsivel kevésbé az összes COD, Call of Juarez 1-2, Dead Space 2, Far Cry, Metro 2033, stb.

Jelenleg a Mount&Blade Warband-del játszok.

2011. febr. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, még a Singularity tetszett nagyon.
2011. febr. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Evil Genius hahahahaha
2011. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Call Of Duty, Call Of Duty 2, Call Of Duty 3, Call Of Duty 4, Call Of Duty 5, Call Of Duty 6, Call Of Duty 7, Call Of Duty 8, Call Of Duty 9, és hamarosan a Call Of Duty 10 Ghosts, GTA San Andreas,Postal 2 (magyar szinkronnal), Slender the Arrival,Left 4 Dead 1-2,Battlefield 2,Fifa07, Iron Front Liberation 1944,Minecraft,Quake-2-3-4,Space Rangers,Swat 4,Transformers The Game, The Sims 2-3,Pokoli Szomszédok 1-7,Medal Of Honor széria,Counter Strike széria,Seven Kingdoms 2 The Frythan Wars,Medieval 2 Total War széria,Gta Vice City, LOTR Lord Of The Ring The Return Of The King,Condemned,Vietcong 1-2,Bubble Puzzle 97
2013. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!