Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék xbox joystickot...

Szeretnék xbox joystickot csatlakoztatni az iphonomhoz es ugy jatszani. Barmikyen jatekkal fogok tudni jatszani vagy csak amelyik tamogatja ezt?

Figyelt kérdés

Viszonylag “idos” vagyok mar a jatekokhoz, nem is tudom kezelni a telefonom. Xboxon jatszom, de most a munkam miatt tobbet fogok utazni, ezert a mobilomon szeretnek jatszani. Ha valaki felvilagosit, azt megkoszonom.

36/N



2022. máj. 20. 02:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak amelyik támogatja.
2022. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Xbox One S [link] vagy újabb Xbox joyod van akkor fogod tudni csatlakoztatni Bluetoothon keresztül, viszont én úgy tudom csak azokkal a játékokkal fogsz tudni játszani vele amik kontroller támogatással rendelkeznek. Nincs iPhoneom, de tudtommal az App Store nem jelöli ezeket külön. Tehát vagy kipróbálod vagy keresgetsz weboldalakat amik ilyen játékokat sorolnak fel, mint például ez [link]
2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek!
2022. máj. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!