Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok a Minecrafttal...

Praták Dávid kérdése:

Hogy tudok a Minecrafttal játszani egy másik személlyel ,saját világban?

Figyelt kérdés
Szeretnénk játszani egy barátommal közös világban. Egy windowsos és egy macbook szeretne együtt játszani. Eredeti Minecraftunk nincs csak T-Launcher avagy MesterMc (Ezt nem tudom hogy lehet e telepíteni mac-re). T-Launcheren próbáltam már saját szervert csinálni az Aternos segítségével de valamiért egyik gép sem tudott rá csatlakozni. Lehetséges valahogy megoldani hogy egy saját elmenthető világban együtt tudjunk játszani? Az hogy modokat és egyéb ilyen dolgokat tudjunk beletenni az nem fontos ,nem tudom van e köze hozzá. Van még itt egy xbox is amin megvan a minecraft , esetleg végső esetben ha a macbookkal nem tudunk együtt játszani ezeket össze lehet e kapcsolni ? Előre is köszönöm. U.I : Igen én is tudom hogy a mac nem játékra való , egyéb sértéseket kérem mellőzni :)

2022. máj. 21. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aternos jó megoldás, de megnézted a szerver konfigurációját?

Ha crackeltetek van, akkor értelemszerűen online_mode=false, vagyik be kell pipálni, hogy crackelt.

Aternosba meg fel is lehet tölteni a világodat, amin szeretnél játszani.

Nem számít, hogy a másik játékosnak mac-je van, TLauncher arra is letölthető, a minecraft meg alap grafikán azon is megy tuti 60 fps-sel.

Aternosnak ezen kívül működnie kell (be kell állítani, hogy crackelt, ahogy feljebb írtam), és a feltöltött világot le is lehet tölteni onnan.

2022. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Király ,Köszönöm ki fogom próbálni.
2022. máj. 21. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es is jó megoldást írt. De tudok egy még egyszerűbbet.

Elindítod a Hamachi-t, a haverod is, belépsz a világba, és "Megnyitás Lan-ra"

Neki meg feldobja többjátékos módban a szervert. Ennyi :)

2022. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és fontos. Hamachin belül 1 szobába kell lennetek. Ha nincs szoba, pikkpakk csinálsz egyet.
2022. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek már működik :)
2022. jún. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!