Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt, aki játszik vagy...

Van itt, aki játszik vagy játszott az ESO-val?

Figyelt kérdés
Megtelt az invenrotim, és sehol nem találok kereskedőt akinek tudnék eladni cuccot. Még az elejénél tartok, átléptem az egyik kapun, és csináltam 1-2 kisebb küldit, de bosszant hogy nem találok kereskedőt. Hogy működik ez benne?

2022. máj. 23. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Most ez melyik játék?A régi Oblivion?Vagy ez az Elder Scrolls Online?

Mert mindegyiket lehet így rövidíteni..

2022. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az online
2022. máj. 23. 11:31
 3/5 anonim ***** válasza:

2


Oké.Azzal nem játszottam.De így talán megtalálod amit keresel:

[link]

2022. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 köszi ez egy fokkal közelebb vitt. Igazából még nem értem így az egész menetet (gondolom az is hozzátesz, hogy nem igazán értek angolul) de már el tudom indulni így valamerre
2022. máj. 23. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
szia, a legtöbb városban van valamiféle merchant, csak menj el egybe és találni fogsz, illetve út közben is belefuthatsz 1-2 vándor kereskedőbe, de ha kezdő vagy nem kell feltétlenül mindent egyből eladni, amilyen itemek mellett van ilyen kis nagyító jel, azokat érdemes beletenni research table-be, és később, ha majd egyszer elég magas szintű leszel, tudsz majd craftolni olyan treattel itemet, amit már kitanultál ily módon. illetve még annyi, hogy ne aggódj, ha ingyenesen játszol (eso+ nélkül), akkor folyton tele lesz az inventory és ügyesen kell bánni vele, hogy mikor mit tarts meg és mit ne, de lehet venni (ingame goldért) + bankhelyet és +inventoryt is, csakhát relatív drága, főleg új játékosként, én sem eso+al játszottam korábban, el lehet lenni simán, csak a craftingot nagyon megnehezíti, de az végül is úgyis csak magasabb szinten hasznos vagy érdemes főleg. ha annyira nem mozgat a crafting vonal, akkor az ahhoz kapcsolódó dolgokat nyugodtan dobáld ki, vagy csatlakozz valami guildhez, ahol el tudod adni más játékosoknak. jeez, kicsit hosszú lett, remélem azért segített valamelyest.
2022. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!