Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim játékban van megoldás...

A Skyrim játékban van megoldás arra a problémára, hogy véletlenszerűen elmegy a varázslatok hangja?

Figyelt kérdés
Ha visszatöltöm a mentet játékot semmi probléma de gondol egyet és néhány óra játék és megint nincs hang a varázslatok alatt, már módokat is próbáltam de semmi.

2022. máj. 25. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Eredeti vagy tört játék?

Illetve melyik Skyrim a 3 verzió közül?

2022. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eredeti DVD kiadás Special Edition
2022. máj. 25. 20:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahh a SE változat. Bugosabb mint az eredeti LE verzió. Használsz valamilyen modott a játékhoz ami a mágiába nyúl bele? Azt olvastam hogy javítás céljábol tettél be modot, DE ezen kivül van-e valami? Illetve a mod verziószáma passzol a játékéhoz? skse SE változatával futtatod a játékot ugye? Minden mod(persze csak ha van) szakszerűen lett telepítve?(Mert nem 1-nél nem elég ha csak bemásolod azt jólvan, kell ehhez való programot is használni pl az FNIS).
2022. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Módot pont emiatt használtam de azóta újra raktam de az se segít olyan mintha a varázslatok hangját lenémítanám.
2022. máj. 25. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor "szűz" játékod van modok nélkül ha jól értem. Magyarítást telepítetted, vagy angolul játszod? Win7,8,10,11-en van? Rendszergazdai jogokkal fut a játék?
2022. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen van Magyarítás de idő közben észre vetem, hogy azután megy el a varázslatok hangja miután vissza változok Vámpír Nagyúr formából Emberi alakba azután nincs hangja a varázslatoknak.
2022. máj. 25. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Hmmm... Ez így érdekes. Én is vampír lord voltam évekkel ezelőtt mikor még csak a LE verzió volt és nálam nem volt ilyen gond. A DLC-k a "data files" menüben jó sorrendben vannak betöltve?
2022. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen, viszont ez a Special Edition nincs olyan opció ahol megtudod nézni a Data Files sorrendjét.
2022. máj. 25. 23:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam beszerzem az Anniversary kiadást de amikor megláttam a Steam-on az értékelését egyből dobtam.
2022. máj. 25. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!