Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én most kezdtem a genshint...

Én most kezdtem a genshint ps-en és véletlenül skippeltem a Log in-t és utólag már nem tudok bejelentkezni. Ennek van köze ahhoz hogy hiába csinálom a feladatokat nem kapok "bónusz" Primogems-t? És be lehet még jelentkezni?

Figyelt kérdés
Már kerestem sok helyen a megoldást de nyilván senki nem olyan hülye hogy ilyet csináljon. Viszont egy karakterre kifejezetten gyűjtök és ahhoz ezek a Primogemmek nagyon kellenének. És szeretném tudni miért nem kapom meg őket. Telefonon is van egy accuntom amit nem tudtam összekötni a ps-el,viszont ott megkaptam őket így vált a dolog érdekessé.
2022. máj. 27. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Beállítások/accountnál nézd meg hogy tudsz-e valamit csinálni, ha nem, akkor töröld, és kezdd elölről.
2022. máj. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!