Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha telefonrol Facebook messeng...

Ha telefonrol Facebook messengerren írok valakinek. Akkor lehet olyat hogy egy harmadik szemely meg szamitogeprol latja az uzeneteket ugy hogy nincs bejelentkeve? Vagy utolag valahogy letudja kerni a torolt uzeneteket?

Figyelt kérdés

Otthon wifin vagyok es nemtudom hogy szamitogepen azon a wifin keresztul e de valahogy megtudja nezni az osszes uzenetet..

Utána olvastam es megtalaltam a telegrammot hogy az zartabb.. De jo lenne tudni hogy tudja megnezni az uzeneteket mert fogalmam sincs. Es ha esetleg megis valahogy ugy hogy a wifire vagyok csatlakozva.. Akkor ha mobilnetrol volnék vagy egy masik wiffirol es utana torolnem az uzeneteket akkor is megtudna nezni ?

Tudom hogy elegge ossze vissza irtam, bocsi :/



2017. jan. 16. 15:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki tudja megnézni az üzeneteidet?
2017. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En telefonrol irok... Es faterom a szamitogeprol megtudja nezni.. Es a torolt uzeneteket is letudja kerni valahogy.. Es arra lennek kivancsi hogy hogy csinalja vagy hogy hogy tudnam kizarni o.O
2017. jan. 18. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Be vagy jelentkezve a gépen is? Nem lehet hogy ő azon keresztül látja?
2017. jan. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb az, hogy be van jelentkezve a te profilod (vagy csak a messengered) arra a gépre. Ilyenkor a törölt üzeneteket mondjuk még nem láthatja. Lehet a beszélgető partnered fióknát látja. (Csak egy ember üzeneteiről tud vagy mindenről?)

Első körben azt ajánlanám, hogy változtass jelszót a facebook-on és pipáld be, hogy jelentkeztesse ki az eszközeidet. Ezzel ki tudod dobni az illetőt a profilodból.

2017. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy látja? Emlegeti, számonkér?
2017. jan. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Volt már belőle problémám hogy esetleg oylat irtam valakinek ami neki nem tetszett.. Szoval vegulis igen, szamonker :/

Nem vagyok bejelentkezve a szamitogepen, csak a telefonomon :/

És be van allitva hogy a bejelentkezeshez kodot kerjen amit smsben kapok a telefonomra..

2017. jan. 20. 21:40
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egész családot letudja nyomozni így, ezért gondolom hogy valamit a wifin keresztül :( ért az ilyen dolgokhoz :/
2017. jan. 20. 21:42
 8/10 anonim ***** válasza:

A Messenger üzeneteit nem nehéz lehallgatni, ha az ember tényleg ért hozzá.

Ha elég friss a Messengered (és a partneredé is), akkor a kényesebb beszélgetéseidet intézheted "Titkos beszélgetésként". Jobb felül, ahol a színt is lehet állítani, ott tudsz ilyet indítani. Ekkor megjelenik ugyanazzal az emberrel egy új beszélgetés ablak, egy kis fekete lakattal.

Amit ebbe a beszélgetésbe írsz, az titkosítottan lesz elküldve, vagyis nem tudja senki elolvasni. Valamint időkorlátot is beállíthattok (pl. ha a partnered elolvasta az üzeneted, akkor 5 perc múlva törlődjön.)


Alternatívaként tudom ajánlani, hogy próbáljatok ki más üzenetküldő alkalmazást. Például a Hangouts alapból titkosítva küldi az üzeneteidet. Valamint, ha Ő kifejezetten a Messenger üzeneteket vadássza, akkor elkerülheti a figyelmét egy más jellegű forgalom.

2017. jan. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenesetre én megváltoztatnám a jelszót a biztonság kedvére.

Ha teljesen biztos akarsz lenni, akkor ne az otthoni hálózaton változtasd meg.

2017. jan. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem hasonló lenne a kérdésem, csak nekem az a bajom, ha laptopon írok, az utána nem jelenik meg telefonon
2021. ápr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!