Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 22 manager mód, miért...

FIFA 22 manager mód, miért kaptam ezt az üzenetet ?

Figyelt kérdés

Az itt töltött idő alatt teljes szabadságot élvezhetett a játékosokkal való szerződési feltételek megkötésében. Megjegyeztük azonban, hogy Brajković felszabadítási záradéka a valódi értékének töredékére van beállítva. Ez csak egy példa. Bár az ilyen megállapodások elfogadhatóak lehettek az érintett játékosok számára, nyilvánvalóan nem szolgálták a klub érdekeit. Sajnálattal tájékoztatjuk Önt, hogy az Igazgatóság úgy határozott, hogy azonnali hatállyal felmenti Önt vezetői tisztségéből. További sok sikert kívánunk további karrierjéhez


Ezt az üzenetet kaptam és nem tudom hogy miért vagy mit rontottam el ?


2022. jún. 3. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Túl olcsón váltál meg az embereidtől és veszteséges lett a klubod. A vezetőseg ezt nem tolerálta.
2022. jún. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!