Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A multiplayer fizetős az...

A multiplayer fizetős az xbox360on vagy a ps3mon? (pl. GTA IV Multiplayer). és melyik a jobb a ps3 slim vagy az xbox360 slim. Melyiket érdemes megvenni? (minőség. Játékok. Extrák. Stb)

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A Multiplayer Xbox 360-on fizetős, de ott a Live-ért fizetsz, nem a multiért.Xbox-on lehet 3 hónapra vagy 12 hónapra előfizetni.PS3-on nem kell fizetni, hogy Online multizhass, ott csak ha jól tudom, a kiegészítőket vásárolsz vagy ilyesmiket, azért kell fizetni.Hogy melyiket kell venni, azt már nem tudom, én Nintendo rajongó vagyok:D
2010. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Xbox360-on 12 hónapra 10 ezer Ft

Ps3-on ingyenes!

2010. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindkettőtöknek
2010. szept. 19. 11:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2010. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bola79 válasza:

ps3 határozottan. Erősebb processzor, jobb hangzás (DTS HD), akár 5OO GB merverlemez, BluRay lejátszó, Dvd, divx,avi lejátszó, INGYENES online játék örökké, (Xbox fizetős), Ingyen letölthető játék demók, és egyéb tartalmak. jobb játékválaszték. Xbox az egy olcsóbb, egyszerűbb konzol gyerekeknek. Ps3 jövő álló. ja és 3D-s is mar a legutóbbi letölthető frissítés óta.

Viszont XboX-nak a mozgásérzékelős ugrálós Kinect rendszere valamivel jobb egyenlőre

2010. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát hogy x-box360 vagy ps3 , elég nehéz eldönteni mert mind a 2 nagyon jó(amugy nekem van 1 box-om + 1 ps3-mam csak onan tudom)
2010. dec. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szalai Martin válasza:
én azt hallottam hogy ps3mon kevesen multyznak.. és azon nem lehet beszélgetni partyba... de különben ugyan az mindkettő.. meg azért szerintem az egy jó dolog lenne ha ps3-masok + xbox 360asok multyzhatnának eggyüt.
2011. jan. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Írták, hogy próbálták már azt megoldani, hogy a PC-sek, Xbox-osok illetve PS3-as játékosok együtt tudjanak egy játékba játszani.De nem sikerül valamilyen oknál fogva:-(
2011. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Csicsek Zoltán ***** válasza:

még jó hogy nem sikerült!

gondold el! hogyha kijön a battlefield 3 és a pc-sek játszanak az egérrel,a boxosok játszanak a joystickkal, a ps-esek pedig a move-val.

hát hol lenne itt az esélyegyenlőség?

2011. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A PS3 erősebb vas,blu-ray és 3D,ingyenes az online játék,de viszont nem lehet rá kalózkodni,a move is jobb valamivel mint a Kinect mert több nagy cím van rá(pl SOCOM4,Killzone 3).Az,hogy kevesebb a multizó játékos mint boxon,az hülyeség.(nekem volt mind a kettő,xbox-ról váltottam PS3-ra.Ez egy szubjektív vélemény,én PS3-at vennék.Apropó,FAT ps3-at használtan már 45ezerért lehet venni.
2011. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!