Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam vagy Epic Games Store?

Steam vagy Epic Games Store?

Figyelt kérdés

Melyiket preferálod jobban játékok szempontjából? Mik a pozitívumai és negatívumai mindkét platformnak?

Véleményeket válaszként írjátok.



2022. jún. 5. 13:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
78%
Véletlen a Scorn Epic-re vettem meg :( Na mindegy, kapjanak őt pénzt is a sok ingyen játékért cserébe.
2023. ápr. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
66%

Én tennék magasról az Epic dolgaira, viszont nálam ott húzták ki igazán a gyufát mikor a Metro Exodus pár héttel a megjelenés előtt levetették Steamról, és kijelentették, hogy hát a dobozos is ott lesz regelhető, csak mert eleget fizettek....

Hát köszönöm szépen, talán ahhoz jogom van, hogy ott gyűjtsem a játékokat ahol azt én szeretném, és mivel a két előző Metro is ott volt már Steamen természetes volt, hogy oda szerettem volna megvenni.


Mit tehettem? Vártam egy évet, köszönöm szépen....

Jelenleg a Dead Island 2 is aktuális, fizettek egy rakat pénzt, hogy egy évig náluk legyen, és így próbálják az embereket bevonzani, mert tudják jól, hogy szolgáltatásokban, a kliens minőségében, a szerverháttérrel nem vehetik fel a versenyt a Steammel és társaival. Aztán fejlesztés helyett választják a gusztustalan módszert.

2023. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
62%

Az Epicnél nálam a legkevesebb, hogy exkluzívoznak... tegyék.


Forintban számláznak, amit a steam ba...ik bevezetni már vagy 20 éve, és így sokkal lehúzósabb oldal, mint az Epic, plusz sok ingyenes játékuk is van. Én akkoris az olcsóbb megoldás felé húzok, mert nem nyugati bérből élek.

2023. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
45%
Ne is zavarjon, hogy több ezer ingyenes játék van Steamen, amik bármikor elérhetőek...
2023. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!