Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam vagy Epic Games Store?

Steam vagy Epic Games Store?

Figyelt kérdés

Melyiket preferálod jobban játékok szempontjából? Mik a pozitívumai és negatívumai mindkét platformnak?

Véleményeket válaszként írjátok.



2022. jún. 5. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Steam
Epic Games Store
Egyéb
46 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem a Steam magasan veri az összeset, de ez csak az én véleményem. Én ide gyűjtöm a játékokat.


Nyilván pl. BF széria EA klienses, ezt nem is a Steam-en veszem meg, hanem az EA-nál, úgyis kell hozzá plusz kliens, nem elég a Steam, akkor meg minek?


Nem szeretem ha 5-6 program kell, mert minden játék máshol van, nyilván ez személyes dolog, a Steam-en kb. 90% megtalálható ami nekem kell, és megbízható.

2022. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
67%
epic games mert minden héten vannak ingyenes játékok. én eddig legalább 200 000 Ft-ot megspóroltam vele
2022. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
80%

2 db mém több mond, mint egy érvelő fogalmazás, úgyhogy:

[link]

[link]


Egy dolog van, amitől az Epic egyáltalán szóba kerülhet: pénzzel mindent meg lehet venni, a hatalmas pénzmaggal meg lehet a játékosokat morálisan vesztegetni drága játékok ingyenes osztogatásával. Ha vannak is elveid ami miatt nem használnád az Epic-et és nem regisztrálnál be oda, előbb-utóbb félre fogod azokat tenni egy ingyen játékért cserébe.

2022. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
67%

Epic Games Store az ingyen játékok miatt.


3

Még jó hogy nekem se fórum, se chat, se egyéb hülyeség nem kell, csak játékok minél olcsóbban.

2022. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván, ezért működik ez a modell. Csak semmi nincs ingyen, még az ingyen játék sem - csak nem a bankszámlád egyenlegével fizeted ki.
2022. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
79%
4: Se könnyen feltehető modok, se játékvezérlő támogatás, se az, hogy a nappaliban játszhass úgy, hogy a PC meg a szobában van...
2022. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Mivel legalabb 10 eve nem vettem jatekot, igy mindketto hidegen hagyna... Kivetel Steamen a Fallout shelter, az Epicen meg az ingyenes cimek 10%.

Azon kivul van elvezheto f2p ahova nem kell egyik platform sem.

A kemkedesrol meg annyit, hogy az epic egy a tobb tucatbol ami napiszinten figyel. Meg az utolso falusi kocsmaban is van "adatgyujtes".

2022. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Steam

olyan játékokkal tolom, mint pl. a planet zoo, ahhoz meg nem árt egy workshop, ami epicen nincs

ráadásul csak be kell lájkolni ami tetszik és már automatikusan minden új cucc vagy mod benne lesz a játékban

nem macerás

2022. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Egyértelműen a Steam. Hiába osztogat Epic minden héten valami vackot(na jó néha ad 1-1 jót is). Egyszerűen nem éri meg vele a macera csak ezen "ingyen" vackok miatt.
2022. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%
Igazából Epiccel kutya sem foglalkozna ha nem lennének ingyen játékok meg az a pár " szép " húzása mikor szó szerint lefizeti a kiadót vagy fejlesztőt, hogy náluk jelenjen csak meg az adott cím legalább ideiglenesen. Legjobb példa talán a Metro Exodus esete.
2022. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!