Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blade and Soul nevű játékban...

Praták Dávid kérdése:

Blade and Soul nevű játékban hogy tudom legjobban fejleszteni a karakteremet?

Figyelt kérdés
Már lvl60 hoomon lvl13-as vagyok. Elég rég játszottam vele mert annó megakadt a fejlődésem. Arra szeretnék tippeket tanácsokat kérni hogy növelhessen a sebzésem és az életem. Mik azok ahova esetleg el kell menni , meg kell venni vagy bármi egyéb ötlet. Előre is köszönöm. U.I:Bárkivel játszok szívesen.

2022. jún. 15. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak épp azt hagytad ki melyik class-t képviseled. De alapvetően: Fejleszd a fegyvered,pajzsdarabjaidat,HM szinted,talenteket.
2022. jún. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jin Blade Master a classom. És ezeknek mi a legjobb vagy leggyorsabb módja? Ne érts félre nem azt szeretném hogy holnap már top1 player legyek csak hogy mégis fel tudjak venni bossfightok ellen egy erős szerepet. Miket kell megvenni/megszerezni?
2022. jún. 16. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!