Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek gáz, ha a doom...

Szerintetek gáz, ha a doom 1-et legnehezebb fokozaton örök élettel játszom végig?

Figyelt kérdés
Csak simán ki akarok kapcsolódni.
2022. jún. 20. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kihívás egy játék nehéz fokozaton, ha úgy van megcsinálva hogy az ellenfelek erősebbek, és kevesebb a lőszer. Úgy lehet szívni egy-egy nehezebb résszel, vagy újrakezdeni többször/sokszor a checkpoint-ok között.

Ha ennyire nem akarok kihívást magamnak, csak ész nélkül hentelni, akkor vagy leveszem a nehézséget, vagy pedig ha mindenképpen csalni akarok, akkor is csak lőszert adok magamnak, hogy mindig legyen mivel aprítani az ellenséget. De nem venném el a játékélményt azzal, hogy semmi dolgom nincs, csak gépiesen menni előre és lőni. Hiszen ha sebezni nem lehet téged, még csak ki sem kell térni előlük, vagy helyezkedni, vagy úgy bármit csinálni.


Ha neked ez elég, akkor játszd így. Senki nem fog ott állni mögötted, és sajnálkozóan rázni a fejét, hogy ennek így semmi értelme.

2022. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem értettem, hogy miért baj egyeseknek, hogy más hogyan játszik?

Persze, ha valami multiplayer, ott be kell tartani a szabályokat, másképp káosz lenne. De hogy egy egyjátékos játéknál mi a lópikuláért kell kötekedni??

(Mármint félre ne értsd, ez nem neked szól, pusztán idegesítő, amikor mások beszólogatnak, meg meg akarján mondani, hogy ki hogyan játsszon.)

A játéknak pont az a lényege, hogy kikapcsoljon. Ha valaki sérthetetlenség kóddal élvezi, akkor csinálja. Ha valaki speedrunol, akkor csinálja. Nehogy már az gáz legyen, hogy egy szabadidős tevékenységet ki hogy szeret csinálni. ;-)

2022. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Azt hiszem legnehezebb fokozaton van olyan pálya, amit nem lehet végigvinni.
2022. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Iddqd
2022. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Inkább menj a legkönnyebbre. Csalással nincs értelme, mivel az pont a LÉNYEGÉT veszi el az egésznek. Ennyi erővel akkor inkább bele se kezdj, vagy néz youtube videót.
2022. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hurt me plenty-n többször végigjátszottam "becsületesen". Azért akarom a legnehezebben örök élettel, hogy gond nélkül henteljem a démonokat a végtelenségig a kedvenc pályáimon.
2022. jún. 20. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem. Need for speed-ben mindig ronggyá vertem a haverjaimat, úgy fékeztem hogy elengedtem a gázt 🤣 csak éppen törhetetlenné kellett az autókat beállítani, de egyedüli lányként, megengedték 🤗.

Persze igazságosság elvén emiatt többiek is olyat kaptak, úh igenis nagy szó volt h toronymagasan vertem mindenkit...


Ha tört az autó, nem élveztem a játékot. De így baromi jó volt és full kikapcsolt. Nekem így érte meg 🤣

2022. jún. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanazt mondanám mint 2-es hogy ki mit csinál SP-ben kit érdekel ?

Én rendszeresen trainereket használok olyan játákhoz amihez van.

Ezek segédprogramok SP-khez ha valaki nem értené.

PL https://www.youtube.com/watch?v=rLhp3XkUOWY

Vagy pl https://www.youtube.com/watch?v=Srd688kZfuQ


És ezek csak SP-ben müködnek MP-ben ilyen nincs is.

Játszon mindeki úgy ahogy akar.

2022. jún. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
73%
szerintem nem gáz. én csak nyerni szeretek
2022. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!