Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A probléma a Dragon Age című...

A probléma a Dragon Age című játékkal kapcsolatos?

Figyelt kérdés

a probléma a DLC-kel van az utolsó 3 DLC nem jelent meg magyar nyelven pl a lelianas song és a witch hunter... erre azt írja ki, hogy magyarországon nem elérhető, letöltöttem angolul és csak annyit ír ki, hogy nem elérhető, és nem tudok vele játszani semmilyen nyelven sem... valahogy csak ellehet indítani ezt a ku rva játékot

szal én most fel vagyok háborodva... az oké, hogy putri ország és nincs hozzá fordítás, de, hogy ilyen pofátlanul kiírja, hogy itt ezen a sza ros helyen nem elérhető és nem tudok játszani ez már igencsak felbosszant... ha már pénzt költök egy játékra legalább ne írjon ki ilyeneket.. igenis indítsa el nekem az eredeti nyelven:/ szóval, hogy indítsam el ???

eredeti-ben van meg az alapjáték és sajnos magyar is, és ezért simán kiírja, hogy nem elérhető itt... hogy állítsam be hogy játssza le nekem angolul???


2010. szept. 20. 14:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!