Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vélemények az új wow kiegészít...

Vélemények az új wow kiegészítőről ? ( Dragonflight )

Figyelt kérdés

Elnyerte valakinek a tetszését ?

Megéri újonc ként elkezdeni jatszani ?


2022. jún. 28. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Látszik újonc vagy...blizzard játékokkal csak akkor éri meg játszani, ha túl sok pénzed van, nincs jobb dolgod, napi 40 órát játszol...és minden szart lenyomnak a torkodon:d


Amúgy nyugi nem azért írom mert egyikkel sem játszok sőt...csak akit tudok meg akarok menteni :d

2022. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A WoW jelenlegi formájában elég erősen haldoklik, és a kemény mag rajongók is igen gyengén fogadták ezt az új kieget. Nem hiába kellett visszahozni a Classic-ot, legalább ne süllyedjen mélyebbre.

Újoncként talán még érdekes lehet, de én személy szerint nem bántam meg hogy ott hagytam, amit műveltek azzal a szerencsétlen játékkal.

2022. jún. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én most nem megrögzött pesszimistaként, vagy wow utálóként írom ezt... de...


Azóta játszok a játékkal, amióta eredetin kijött a TBC kiegészítő. Minden egyes kiegészítővel játszottam valamilyen szinten. Minden egyes wow kiegészítő revealt élőben figyeltem, és óriási hypeal, izgatottsággal, előrendeléssel vártam a kiegeket.


De most.. Komolyan, ez volt az első olyan kieg reveal, ahol nem éreztem semmi hypeot. Semmi izgatottságot, semmit, csak letörtséget.. Szomorúságot. Egyszerűen csalódottságot.


Ez azért nagy szó, mert én hyped voltam még a BfA bejelentésnél is, ott ordítottam hogy FOR DA HOOOOOOOOOORDD sylvanassal együtt.. Még a Shadowlands is lázba hozott, előrendeltem, alig vártam hogy jöjjön, nagyon sok mindent láttam bele, úgy vártam mint még semmit. Amikor Sylvanas széttörte a Lich King maszkját én azt hittem elájulok, tehát értitek.


Aztán jött ez a valami. Sárkányok? Really? Megint? Ráadásul ilyen formában? Bele sem tudok kötni így itt semmibe azzal kapcsolatban amit láttam, mert túl hosszú lenne az üzenet.. Szóval csalódott vagyok.


Személy szerint ha eltörölnék a sub rendszert és ingyenesen lehetne wowozni úgy hogy elég nekik a csillámpónik meg kis hypermókus petekből beszedett pénz, én még akkor sem játszanék ezzel. De tényleg. Ez mi ??!!


Az addig oké, hogy úgy látszik, kifáradtak a Blizzard kreatívjai.. Legion TBC mintáját / történetét, lényegiségét veszi fel.. A BfA-t hagyjuk.. A Shadowlands látjuk hogy a Wotlk-ra épít, fent is írtam, sok szálon. Karakterek, story, stb.. És most ez.. Ez most komolyan kellett? Ez a Cataclysm utánérzetű valami? Újat miért nem kaphatunk? Valami tényleg újat, kreatívat.. Mert ezektől a kiegektől nekem rendre olyan érzésem van, amit talán úgy tudnék a legjobban megfogalmazni, mint amit a Disney csinál a Star Wars-al. El nem mer vonatkoztatni a Skywalker saga-tól. Akármilyen film, sorozat, spin-off jön, a Skywalker saga-ról KELL szólnia valahogyan. Mert hogy az egy bevált dolog. És most a wow csinálja ezt. Vissza-vissza utal, vissza-vissza kap, és már több éve döglünk ugyan abban a storyféleség ketrecben amit összehánynak nekünk. De ez már tényleg érdektelen amit elénk raktak most. Én így gondolom. De legalább most megspórolom az árát a kiegnek és a subnak is. Legalább ez a pénz most a zsebemben marad.

2022. júl. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
10 éve wowozok és a wow azon játékok közé tartozik amely abszolút nem tiszteli a játékosok idejét. A dragonflight teljesen kiégetett..egy ilyen hatalmas világgal rendelkező játékba képesek voltak beletenni ,hogy elfáradjon a k#va mountod ezt egyszerűen nem bírom elfogadni.jelenleg összetettebb választ nem tudok adni de a többiek úgyis elmondták 😄 kész vagyok ettől a kiegtől. 🤣
2023. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!