Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit szóltok az új World of...

Mit szóltok az új World of Warcraft kiegészítőhöz?

Figyelt kérdés

Az előzetese nem volt túl izgalmas az előzőekhez képest..

csak a játékélményt ne csesszék el



2022. ápr. 19. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Annak viszont kifejezetten örülök, hogy visszahozzák a talentfa rendszert
2022. ápr. 19. 18:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsian várom. Egyelőre túl sok nem derült ki.
2022. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát... már az utolsó kieg is 1 halom gőzölgő .... volt, szóval sok reményt ehhez sem fűzők.
2022. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Megint ugyan az a rizsa, behoznak egy új rendszert amivel két éven keresztül kínlódni fogsz csak azért hogy két év múlva megtapsolják magukat mikor kiszedik.


Mindíg ugyan ezt játszák el. Nekem meg egyszerűen nincs kedvem ahhoz hogy a játékidő 80% át ilyen szarságokkal töltsem el ha nyomni akarom a valódi contentet (pvp, raid )

2022. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Hát, LK Classic valahogy jobban várós számomra, pedig azt játszottam aktívan, szerintem ezzel elmondtam a kövi kiegről is a vélemnyem.
2022. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Kövezzetek meg ha gondoljátok, de bennem inkább szomorúságot keltett az amit láttam.


Mármint most komolyan... Sárkány worgenek? Aztán már látom magam előtt hogy tele lesz minden velük, meg senkinek nem lesz kedve mást játszani..

Ráadásul én most először éreztem azt wow kieg revealnél, hogy egyáltalán nincsen bennem hype. Tehát ez azért fura, havernak is mondtam, Legion előtt hatalmas hype volt, még BfA előtt is volt hype (!!!), Shadowlands előtt is óriási Hype, ez meg... Meh... Semmi. Nem mozgatott meg bennem az ég világon semmit.


Nekem úgy tűnik mintha ismételné magát a Blizzard.

Úgy értem

- Legion => Visszautalás TBC kiegészítőre. Illidan, démonok, tehát az egész egy TBC klón féle dolog.

(BfA-t inkább hagyjuk)

- Shadowlands => Wotlk klón féleség lore alapján, abban a tekintetben hogy ami a wotlk-ban ment, az itt az alapja a sztorinak. Tehát Lich King, Arthas, Icecrown, Bolwar, Uther, tehát értitek.

- Ez a sárkányos valami => Cataclysm érzésem van egy kicsit... Vágod.. Sááárkányok. Húha.


Én már végig se néztem a bejelentést, kinyomtam. Majd wowheaden megnézem ha van valami de ez már így eléggé elment már megint egy irányba..


Haverok is azt mondták hogy nem biztos hogy megveszik, nem mozgatott meg bennük semmit, ugyan azt látják mint eddig mindig, a blizz kísérletezget aztán úgy is fail lesz a vége, már Shadowlandset is otthagyták rég, elmentek TBC classicot tolni.


Csak én játszottam még Shadowlandsel egyedül, húztam altokat, gondolván hogy majd a kövi kiegre legyenek karakterek ha úgy van.

... De látva ezt amit itt előadtak, én megnyomtam az alt + F4-et, és azt hiszem megyek vissza TBC-re inkább fejlődni még Wotlk előtt...


Amúgy én most Shadowlandsből tanultam egy kicsit azt hiszem. Mármint akkora mérhetetlen nagy Hype volt előtte, az összes haver rá volt kattanva.. Pár hónapig aztán letűnt az egész. Kifújt. Otthagyták. Sokan azt emlegetik még itt gyakori kérdéseken is hogy a shadowlands olyan unalmas lett mint a BfA, olyanokat hallok hogy azért hagyják abba a kieget ilyen hamar, mert úgy járt mint a WoD kieg, hogy pörgetik már csak legyen vége mert látszik hogy unja a nép. Ilyeneket írnak a neten, külföldi fórumokon is!! Érdekes...


Én meg, aki BfA-t is az utolsó pillanatig erőltettem egyedül a bandából, OG közepén afkolva, és most Shadowlandsen is ugyan így járok, hát.. Lesz annak a pénznek jobb helye is. Főleg így hogy BC-ből is készül majd maradandó BC realm azt hiszem, meg Wotlk-ból is, lesz hol játszani.

2022. ápr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Az hogy az előző kiegben előhúzták a konzervált lich kinget már sokakban azt a gyanút keltette, hogy a blizznek bizony elfogytak az ötletei.


Az oké. Nehéz kitalálni új dolgokat. De hogy sárkányok? Tényleg? A játék legeleje, Classic óta csak a sárkányokkal vergődünk (Onyxia, Nefa és társaik) és most megint (most figyelj) már megint sáááárkányok !!!!! Hát micsoda újdonság, negyvenedjére is elő lehet ezt azért még húzni. Én meg még elgondolkodtam rajta hogy miért nem estem lázba a bemutatón. Hát olyan fapofával néztem hogy a végén még ki is nyomtam, annyira érdektelen ez már. De ha nem a wowot nézzük, a sárkányok témát elcsépelte már bőven a média számtalan sorozat, film képében, és egyéb játékok is. Ez egyszerűen már egy elnyűtt pokróc.


Ez már tényleg az, hogy egyszerűen nem tudnak mit kitalálni.


Már megjártuk a túlvilágot, még a túlvilág túlvilágát is, a legesleg legnek a legesleg legjében jártunk nap mint nap, erre most itt repkednek a sárkányok :D


Ez az új faj / kaszt dolog meg már kapásból kitöröltette velem a retail wowot. Tehát eléggé rusnya, és egyszerűen indokolatlan, és DUGIG lesz vele minden. Hát ez nagyon, nagyon jó. A képességei is ahogy látom összeválogatott, alapból a játékban classic óta bent lévő random ikonok összessége. Össze lett vagdvalva.


Tudjátok milyen érzésem volt végig? Mintha valami teljesen Custom wow szerver reklámot néznék. Dugig custom az egész.


Aztán meg hozzák az "újításokat" mint az új talent rendszer (ami halottnak a csók már) meg hogy átdolgozzák a HUD-ot (amit amúgy is minden játékos átformált már addonokkal a kezdetektől fogva aki akarta)


Nem tudom mire számítottam amúgy. Bennem volt egy olyan ötlet, hogy mivan ha a Dragonflight leakek csak kamuk, és a blizz elhúz valami hatalmas és eredeti kiegészítőt, és kiderül hogy a Dragonflight csak a mobilos játék.. és így félrevezetik a népet, és előhúznak valami nagyon fasza dolgot. Reméltem hogy így lesz de hát.. csalódtam.


De legalább jön a wotlk classic. Remélem észreveszik majd a játékosszám különbségben hogy mi kellene az embereknek.

2022. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!