Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3 szeretném megint...

A sims 3 szeretném megint feltenni a gépemre, de folyamatosan ugya azt a hibakodot írja ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
szeretnék megint játszani a sims 3-mal és miota újra tettem a gépemet nem futott, probáltam le szedni mindenhonnan, de mindig ugya azt a hibakódót irja ki "Unable to start please reinstall the base game" minden sims 3-mal kapcsolatos mappát fájlot letöröltem amit csak találtam, de semmi, valaki tudna ezzel segiteni

#Sims #EA Games #The Sims 4 #Electronic art #reinstall the base game
2022. jún. 29. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Itt talán találsz valamit ami segít.

2022. jún. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Talán ha eredeti lenne lopott helyett. :)
2022. jún. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
már megvolt 2x is a játék csak az egyik a dvdn volt és sajnos az elköltözésnél nem én kaptam illetve egyszer megvettem, egy originkulcsot, de pár nap mulva azt mondták hogy lopot, ezért letiltották
2022. jún. 30. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:

amugy, ha valakinek kell majd a jövöben el tudom mondani hogy én hogyan oldottam meg

( mielőtt követed a lent mondottakat, kérlek olvasd el a legvégéis, mert avégén van egy figyelmeztetés)


nálam a hiba az volt hogy nem érte el, ugyan ugy látta az eszköz kezelőben csak a fákezelőben nem adta ki


Új elérési útat kell hozzá biztositani


Vezérlőpult -> rendszer és biztonság -> felügyeleti eszközök -> számitogép kezelése -> tárolás -> lemezkezelés


ott kell kiválasztani a megfelelő lemezen a megfelelő particiót.

és nem fülöl hanem alul kell kattintani ahol ki vannak írva hogy mekora a tárhelye

majd jobb kilikkel "meghajtóbetűjele és elérési út módositása..."


ha nincs ilyen akkor "új kötet létrehozása/hozzáadása"

ezzel egy új kötetet hozunk létre (célszerű ntfs)


!! de figyelem ha előtte az a merevlemez egy olyan gépben volt ami nem windowzos hanem bármi más, akkor ne hozz létre új kötetett mert a rajta lévő adatok el fognak vesszniˇ!!


illetve hogyha windowzos gépben volt és csak azt adja ki hogy új kötet lérehozása akkor sajnálom, de már nincsenek rajta adatok


ha valakinek igy sem müködik akkor nyugodtan írjon privátba

2022. jún. 30. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!