Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » He Incredible Adventures of...

He Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut: Online vs Offline?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem hogy a netkapcsolat nélküli modban(ahol nem jelentkezek be neo fiókomba) is lehet multizni? Azt írja hogy nem, de mikor rámentem láttam mások játékát ott. Akkor ez most hogy is van? Illetve offline modban nem látom a fiókos karakterem, ez miért van? Le tudom valahogy "tölteni" online modból a karakterem hogy offline-ban is benne legyen? Vagy inkább csináljak 1 offline-t és azzal multizzak ha lehet?


Valaki el tudná ezt magyarázni nekem kérem? Mert nagyon érdekel hogy hogy müködik az online és offline mod.


Ui: Steam-es példányom van, tehát nem közvetlen Neos fiúk oldaláról vettem.(nyilván jobb az 5 euró steam-en mint 45 Neo-n).



2022. jún. 30. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát gondolom nézni engedi, de játszani nem.
2022. jún. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudtam volna csatlakozni ha akartam volna. De inkább nem csatlakoztam lévén hogy frissen létrehozott karakter volt.
2022. jún. 30. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve még annyi kérdésem lenne hogyha netkapcsolat nélküli karaktert csinálok(offline karakter, gépre menti adatokat), akkor achivmenteket ugyanúgy el tudom-e érni?
2022. jún. 30. 20:48
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Azok müködnek igen.

2022. jún. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor egyedül már csak a multis részt kell tisztázzuk. Mivel online modban lévő karakterem semmilyen nyomot nem hagy gépen(se mentés,se backup, se semmi). Az offline viszont megcsinálja magának a maga mentését és az ehhez tartozó cuccokat. Később Offline karakterből lehet online-t csinálni? Vagy aki offline az sose lehet online?
2022. jún. 30. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Fejlesztői komment szerint külön teljesen

2022. jún. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :)
2022. júl. 1. 08:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit
2022. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elolvastam amiket linkeltél. Összeállt hogy az online rész lényegében mintha mmorpg-znék, mig offline a "rendes" modnak mondható. :)
2022. júl. 1. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!