Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen retro lövöldözős (FPS...

Milyen retro lövöldözős (FPS Shooter) játékokkal játszottatok régen?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, mint pl. az Unreal Tournament, Quake III Arena stb... akár multiplayerben, akár lan partyban.

2022. júl. 1. 03:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Duke Nukem 3D, Doom 2
2022. júl. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye válasz, de az összessel.

Talán a Blood első része volt a kedvenc.

2022. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Wolfenstein 3d, Blake Stone.
2022. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lan partyban? Counter Strike 1.6 :D Egyértelműen. Azok voltak a jó idők...


Az én legnagyobb kedvencem a Giants: Citizen Kabuto volt. Magyarítással a legjobb, olyan humora, játékmenete és története van hogy beszarás. A fegyverek nagyon jók, és az tetszik a legjobban hogy a karakternek a hátán jet pack van, amivel lehet repdesni. A legjobb rész benne talán a bázisépítős rész, arra nagyon sokáig rá voltam függve, csukott szemmel lerajzolnám bármikor azt a térképet :D Lehet váltani FPS és 3rd person nézet között.


A Return to Castle Wolfensteinnel is sokat játszottam. Csak sajnos kicsi voltam, és a földalatti élőholtas résztől annyira be voltam szarva hogy nem tudtam végigjátszani :D


A Blood DOS-os lövöldözős horror játékon kívül még a Heretic volt nagy kedvenc. Ahhoz hasonló picit, csak ilyen szörnyes kicsit mágikus dolog.

2022. júl. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Doom 3, Prey is beletartozik?
2022. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Soldier of Fortune 1-2.
2022. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A Quake 3 retro?


Nekem a Wolfenstein 3d, a Doom, a Duke Nukem volt a retro, abból a korszakból szinte mindennel játszottam, ami hozzáférhető volt itt Mo-n.


Az említetteken kívül Blake Stone, Catacomb Abyss, Heretic, Terminator: Rampage, System Shock, Quake 1, Corridor 7, Rise of the Triad, Doom II, Hexen, Terminator SkyNET, Outlaws, Blood.

Meg biztos volt még pár, amik bénák voltak, ezért már nem emlékszek rá.

2022. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a Team Fortress Classic-ot senki nem említette, nálam az volt a kedvenc
2022. júl. 2. 02:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy pofátlanság belekérdezni, de a Will Rock-ot ismerte valaki?


Imádtam, de sajnos nem lett valami híres játék.

2022. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, újságokban olvastam régen.
2022. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!