Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen módon érdemes megpróbál...

Milyen módon érdemes megpróbálni megkeresni valakit, akivel régen együtt játszottam Metin2-n?

Figyelt kérdés

Sajnos csak az illető nick nevére emlékszem, gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt és nagyon jó barátok voltunk. Nem tudom honnan is jött most ez nekem, de nagyon szeretném megtalálni. Tudom, hogy szinte lehetetlen, de azért szeretnék adni neki egy esélyt, hátha.

Szerintetek hogyan érdemes nekilátnom? Rákerestem facebook-on a nick nevére, hátha becenévként használja, de ahogyan az várható volt, nem találtam olyan profilt, ami akár csak magyarnak nézett volna ki.



2021. okt. 25. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is rengeteg ilyen gyerekkori játékos barátom volt. Egyet sikerült megtartanom, 2012 óta is jóban vagyunk úgy, hogy 1 ország van közöttünk.


Ketten voltatok csak? Nincs ismerősöd régről, aki esetleg ismerheti? Egyébként próbáld fórumokon konkrétan őt keresni, hátha sikerül. Ahogy te is írtad nagyon kicsi, szinte nulla az esélye, hogy megtaláld.

2021. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!