Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red Dead Redemption 2: Online...

Red Dead Redemption 2: Online - tulajdonképpen ez micsoda?

Figyelt kérdés

Ismerem a Red Dead szériát, és játszottam a 2. résszel is, viszont nem egészen értem, hogy mit tud az online:


- ez egy free froam / pvp dolog ahol halomra lőhetjük egymást?


vagy


- ez egy teljesen új játékstílus, ahol tulajdonképpen úgy játszhatunk mintha single playerek lennénk, fejlődhetünk, csinálhatjuk a dolgunkat csak össze-össze futhatunk playerekkel is? + online cuccok?



2022. júl. 1. 14:43
 1/8 A kérdező kommentje:
a másodikhoz: ...tehát mint egy online rpg szerű valami.
2022. júl. 1. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
az online részt ugy képzeld el kb mint 1 mmorpg-t. nem éppen az de ahhoz sokkal közelebb áll mint 1 "halomra lőhetjük egymást" cucchoz.
2022. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak a kezdők szokták azt hinni hogy a többi játékos az ő szórakoztatásukra van ott. egyedül vagy barátokkal játszol free roamban, és kb azt amit magatoknak kitaláltok. de lehet csinálni role fedatokat, küldiket is. ilyen tekintetben olyan mint a single, nagy öldöklésre, pörgésre ne számíts. ha pedig pvp, pvezni akarsz, arra vannak szeparált játékmódok, még battle royal is van
2022. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2 köszi, tökéletes!!!


3 de vannak küldetések amiket lehet csinálni? Én teljesen egyedül szeretném ezt csinálni, nincs senki akivel játszanék és nem is akarok. Teljesíteném a küldiket, haladnék előre és ilyesmi

2022. júl. 1. 16:35
 5/8 A kérdező kommentje:
pont ellenkezőleg, nem akarok pvpzni, csak az online részre gyártott tartalmat szeretném élvezni (ha már csesztek beletenni a single player részbe, extra fegyverek, stb)
2022. júl. 1. 16:36
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Persze lehet egyedül is tolni ha azt szeretnéd. Attól hogy "online" még nem kötelez arra hogy másokkal játsz. Rengeteg mmo/mmorpg-be vannak solo játékosok. Az hogy barátokkal/randomokkal is tudsz online részben játszani csak "opcionális" lehetőség.
2022. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 köszönöm szépen a segítő válaszokat!
2022. júl. 1. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
nem annyira jó egyedül, és van amit egyedül nem is lehet
2022. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!