Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszek egy játékot...

Ha megveszek egy játékot nintendo switchre, az a fiókomhoz lesz adva?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel hogy a nintendo store-ból megveszek 1-2 játékot. Akkor ez "már az enyém" és a fiókomhoz lesz hozzá adva? Vagy csak kifizetem, letöltöm, és amíg az eszközön van rajta addig az enyém, ha letörlöm az eszközről elvesztem a játékot?


Elveszíthetem valahogy?


Tudom elég gagyi kérdésnek tűnhet de sose volt ilyen eszközöm és a nintendo eléggé túláraz minden játékot szóval biztosra szeretnék menni.



2022. júl. 4. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tiéd marad, különben már agyonperelték volna őket.
2022. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A tiéd marad abban az értelemben, hogy ezeket a digitális játékokat igazából csak "kölcsönzöd", hiszen nincs fizikai példányod belőle, és ha lenne is, az is digitálisan van aktiválva ami addig él, míg le nem lövik a szolgáltatást.


A 2010-es évek óta már online hitelesítéshez kötik a legtöbb játékot, és az aktivált tartalom a szintén online hitelesített fiókhoz kötődik. Addig tudsz a tartalmakkal játszani, amíg be tudsz lépni a fiókodba. Ha elfelejted a jelszót, ellopják vagy letiltják a fiókodat (vagy a korábban említett példa szerint megszűnik a szolgáltatás), oda az összes játék amit megvettél rá.

2022. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, én is azért csodálom de félek is a 452 játékommal a steamen. És még van párszáz máshol is. Ha elvesztem, minden oda.
2022. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!