Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Super mario 64-ben ez bug...

Super mario 64-ben ez bug vagy direkt csinálták igy ?

Figyelt kérdés
Tegnap elkzdtem először a mario 64-et,mert anno nem volt nintendo 64-em és megvettem switchre az 3d all starsot.A lényeg,hogy elég sokáig elhutottam benne és volt 12 életem.El kellett mennem és kikapcsoltam a konzolt,majd mikor hazértem és elkezdtem betölteni a játékállást azt vettem észre,hogy a 12 élet helyett csak 4 van.Ez direkt igy van csinálva vagy valami hiba,mert ha direkt az akkor is mocskos húzás a fejlesztőktől,itt nem lehet arra fogni hogy régi játék,mert előtte is voltak korrekt játékok.Főleg ugy nem hogy én kvázi az "ujgenerációs változattal játszok"
2022. júl. 7. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem bug, mindig így volt, resetelődik 4-re. Az extra életek csak a jelenlegi session-ödre vonatkoznak.
2022. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az újgenerációs változat pedig egy béna emuláció, ilyeneken nem változtattak.
2022. júl. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg ha végtelen életet szereztél volna, akkor elveszik úgymond a kihívás. Úgy tervezték hogy el kell kerülni a Game Overt, ez a feladatod. Kellemes játékot!
2022. júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!