Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Star Wars részeket...

Az új Star Wars részeket direkt csinálták ilyen röhejesen rosszra?

Figyelt kérdés
nagy költségvetésű fos

#kecske #star warsk
2018. aug. 7. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem tetszenek
2018. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

szerintem csak összekeverték a forgatókönyveket,ezért készült űrgolyhók folytatás és nem star wars folytatás.

csak mivel c kenedi nem látta egyiket sem,ezért neki nem tűnt fel hogy az elkészült művek paródiák.

és mivel ő azt mondta,hogy jó így,ezért senki nem merte neki megmondani,hogy már bocs,de ez így nem jó.

2018. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Lenyűgöz ez a komplex, de mégis könnyen befogadható érvrendszer, amivel az állításod alátámasztottad.
2018. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Bizonyos értelemben igen, direkt.
2018. aug. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ne pontozzátok le egymást, kérlek, véleményekre voltam kíváncsi.


#3 Fáradt voltam ahhoz, hogy érveljek, mivel a két film nem hagyott bennem túl sok energiát és életkedvet. Most azért dióhéjban nekimegyek:

- a történet nulla, logikátlan, a hetedik részben lényegében a klasszikus Star Wars epizódok erősen lebutított cselekményét láthattuk. Azt pedig végképp nem értem, hogy jött ez a S(w)olos, meg Snoke-os baromság, amikor a hatodik rész tökéletesen lezárta a történetet, a Sith rend pedig elméletileg elpusztult. Most akkor két sötét úr volt a galaxisban? Véletlenül sem tudtak egymásról? A nyolcadik részt a negyvenedik percnél abbahagytam, és minden akaraterőmre szűkség volt, hogy folytassam. Tudom, hogy mostanság divat elparodizálni a komoly filmeket, telerakni olcsó hangulatromboló poénokkal (Thor ragnarok például, már ott is a fejemet fogtam), szinte látom, ahogy a csőcselék a moziban hahotázik azon, hogy Luke mogorván elhajítja a fénykardot, vagy azon a gyenge, gyerekmesébe illő jeleneten, amikor az a gömb robot fejeléssel javítja meg szétlőtt fegyverrendszert.

Próbáltak adni a látványra, olyannyira, hogy a fizika erősen háttérbe szorult. Gondolom másnak is szemet szúrt az elején a bombázós jelenet, amikor a nő halál nyugodtan feküdt a vákuumban a létrát rugdosva, majd kiengedte a bombákat, amik a zéró-gravitáció ellenére vidáman belezuhantak a csatahajóba. (az a hajó egyedül menőbb volt, mint az egész film). Érdekes volt az a jelenet is, amikor az űrben ívben repültek a lézerlövedékek. A történet ott se lett jobb egyébként, unalmas és gyerekes, olyan Disney-s.

2018. aug. 8. 09:42
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
És ezzel te mit tudsz csinálni? Te hogyan képzelnél el egy jobb SW folytatást? Mindig is tele volt a sorozat logikai bukfencekkel, elsősorban a legegyszerűbb, hogy nincsenek hangok az űrben. Lehet, hogy itt néhány ember azt hitte, hogy az új részektől majd rózsaszín lesz az ég, nekünk meg átlag nézőknek semmi bajunk nincs vele. 10 év telt el az utolsó rész bemutatása óta, amíg meg nem jelent a SW 7, ami eleve a Disney kezébe került. Nekem tetszik, ti viszont, mindegy, hogy mi lesz, kritizálni fogjátok a sorozatot.
2018. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha előállnának egy történettel, ami legalább megközelíti a régebbi részek színvonalát, akkor nem kritizálnám.
2018. aug. 8. 10:39
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Kedves hater, ne próbáld már a véleményedet tényként eladni! Nekem pl. tetszettek, ahogy itt más válaszolónak is, és a jegyeladási, bevételi, kritikai adatok azt mutatják hogy az emberek többségének igen. Az hogy van néhány ember akiknek nem tetszett (ahogy még a 7 Oscar-díjas Titanic sem tetszett mindenkinek), az nem jelenti azt hogy valami explicite rossz. Nem, nem rossz. Persze gondolom neked a Deadpool az etalon.
2018. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%
Hogy direkt csinálták ilyenre az jogos, a röhejesen rossz viszont egy marhaság. Hogy neked nem tetssik, vagy sokaknak nem tetszik valami, az egy dolog. De még többeknek meg igen. Én például imádtam. Számomra az előzménytrilógia volt csalódás és az új részek hozták vissza ugyanazt a csodálatos Star Wars érzést amit az eredeti trilógia közben éreztem.
2018. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát, valószínűleg igazatok van. Mindenesetre ezt a két részt nem fogom két tucatszor megnézni, mint a régieket, az biztos :D
2018. aug. 8. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!