Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbiak közül melyik a...

Az alábbiak közül melyik a legjobb autós játék?

Figyelt kérdés

Nálam nagyon fontosak, hogy zárt pályás futamokról legyen szó, illetve fontos, hogy legyen(ek) valamilyen bajnokság(ok) is, másképp céltalan a játék. Hatalmas előny a hivatalos licensz is. Rallyjátékkal még nem játszottam, de az alább felsoroltakon kívül gondolkozom a dirt rallyn is. Bár vannak fenntartásaim, mertem nagyon szeretem a kerék a kerék elleni harcot is. Hatalmas előny a jó kampány, a sok lehetőség, a fejlesztések, stb, illetve ha inkább szimulátor, mint arcade (de azért ne assetto Corsa szint)


A szavazásban az első négy az, ami között igazán gondolkozom, de ha meg tudtok győzni a többiről, akkor azt próbálom ki. Ja, eddig az F1 2018-t, a Project Cars 2-t, és a Forza 6-t próbáltam. Tetszés szerint: 1. F1, 2. PC 2, 3. Forza 6



2022. júl. 8. 09:04
A kérdező szavazást indított:
WRC 10
Wreckfest
Nascar heat 5
Baja edge of controll hd
Grid (2019)
Dirt rally
Burnout paradise remastered
Assetto Corsa competizione
Project cars 3
Dirt 4
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Relatív hogy kinek mi a legjobb. Mindenkinek más.
2022. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlanád?
2022. júl. 8. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a felsoroltak közül lehet akkor a Wreckfest-et.
2022. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Need for Speed: Shift 1-2. A mai napig egyetlen autós játék nem hozta ennyire az "ott vagyok" érzést. Nem teljesen szimulátor, de azért élvezetes a fizikája, eszméletlen jó fejlődési rendszer és "küldetések" vannak benne, ösztönöz arra, hogy minden kanyart tökéletes sebességgel és íven vegyél be, stb.
2022. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Köszi négyes hogy nem a felsoroltak közül választasz, ezenkívül viszont jó ajánlás igazad van.


Számomra a felsorolással az a baj hogy van itt félszimulátorokon keresztül komoly szimulátor és legarcadebb roncsderbi autós versenyzős játék. Most akkor mik az igények?

2022. júl. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Nézegettem, de mivel Xbox one a platform, ezért sajnos ki van zárva.

#5

Leírtam, hogy a felsorolás első 4 helyezettje az, ami igazán érdekel, a többi kevésbé. Fontos, hogy a fizika, inkább a valósághoz legyen közelebb, hatalmas előny a hivatalos licensz, főként a bajnokságok miatt, valamint szintén előny a mély menedzseri lehetőségeket tartalmazó karrier mód. Még sose rallyztam, de kicsit félek tőle, hogy mennyire tetszene, mert az nem a klasszikus autóverseny, kerék a kerék ellen. A grafika, törésmodell nem fontos

2022. júl. 8. 21:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
WRC 10 ezek közül a legjobb sim/arcade. Élethű pályákkal és fizikával, kontrollerrel is király. Ha szerete a kihívást adó hosszú pályákat, az a király. Amúgy az új F1 22 is király.
2022. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a Wreckfest-re szavaztam, de a szavazásban felsoroltak közül még ajánlanám a Dirt-et és a Grid-et is. Továbá én is akartam írni az F1-et.

#1 én az új NFS-eket nem szeretem, mert a régebbi NFS-eknek az volt az egyedisége, hogy lehetett menni benne mint állat, nem kellett az ívekre figyelni (ahogy én szoktam mondani taktikusan vezetni), inkább kicsit arcade-os volt. A mostani NFS-ekben meg mér egyre inkább taktikusan kell vezetni, nem lehet menni, mint állat, arcade-ből át ment simulatorba. És ez így már nem is az az igazi jó kis NFS...

2022. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!