Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek róla, hogy...

Mi a véleményetek róla, hogy a tanár olyan "játékot" játszott tanév végén a gyerekekkel, hogy akik kétesre álltak, azok húzhattak egyet két kártya közül, és az egyik a jobb jegyet jelentette, a másik meg egy szaktanári intőt?

Figyelt kérdés
A fiam, mivel tudta, hogy bajban lesz, ha nem lesz meg neki a matek négyes, élt a lehetőséggel, és a rosszabb opciót húzta, és meg is kapta a beírást, a jegye pedig közepes lett. Két másik gyerek is megpróbálkozott, nekik sikerült, és megkapták a jobb jegyet. Most ehhez mit fűzzek hozzá és mit csináljak a fiammal?

2022. júl. 12. 20:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem jó ha ennyire fogod. Engem is fogtak annak idején és rámtett egy kényszert, így nem szerettem tanulni, mert a megfelelési kényszert éreztem.


Ha viszont a fiad tényleg a jót húzta volna, nem lettél volna itt felháborodva, hogy a fiam barátai rosszat húztak és az engem zavar.

2022. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Na közben megbeszéltem egy szmk-s barátnőmmel, hogy beszél az igazgatóval, igazán érdekel, hogy mit fog szólni az esethez...
2022. júl. 15. 13:40
 13/18 A kérdező kommentje:
Fejlemények: Áginak sikerült beszélnie az igazgató úrral, mire még aznap kapom a hívást a matektanártól. Azt állította, fogalma sincs miről beszél a gyerekem, mert ugyan megpróbálkozott a feleléssel a jobb jegyért, de nem jött össze, az intőt pedig azért kapta, mert valóban vállalhatatlan volt a viselkedése. Ezután megkérdeztem erről a fiamat. Ő végül beismerte, hogy tényleg így van, és direkt úgy hazudott, hogy egyszerre magyarázza meg a beírást és az évvégi hármast. Őszintén, most mit tennétek a helyemben?
2022. júl. 16. 22:26
 14/18 anonim ***** válasza:

Továbbra se változott a véleményem, valamilyen szinten ez az egész szituáció azért alakult ki mert túl nagy büntetést akartál a gyerekedre kiszabni.

Ez természetesen nem menti fel az alól hogy hazudott vagy hogy rosszul teljesített.


Én elbeszélgetnék vele a helyedben, elmondanám hogy csalódtam benne amiért ilyen dologról hazudott. Elbeszélgetnék vele arról hogy most még van lehetősége arra hogy a következő két évben javítson, mert ez a két év fogja a leginkább meghatározni az életét.

Én specifikus időtartományú büntetés helyett inkább azt mondanám, hogy bizonyítsa be neked hogy el tud indulni a jó irányba és fenn is tudja tartani azt, addig pedig nincs játék, barátokkal pedig csak hetente 1x találkozhat X időre.

2022. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát ha én ekkorát hazudtam volna anno, azt hiszem jól meg is vertek volna otthon a szüleim(tanárokról nem beszélve hogy pikkelnének rám). Mindenképpen kapjon büntetést. Az ő hazugságai miatt 1 ártatlan embert akartatok meghurcolni. Az a minimum hogy odamegy személyesen a tanárhoz és az igazgatóhoz majd bocsánatot kér. Illetve egyetértek a #14-es által javasolt büntetésekkel is.
2022. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Már a kérdés olvasásakor sejtettem, hogy csak a gyerek kamuzik. Neked meg sem fordult a fejedben, miközben te vagy az anyja?
2022. júl. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg az egész kérdés egy nagy kamu.
2022. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Simán kinézem belőle, h mindkét kártyán a rossz lehetőség szerepelt. Én minden létező helyen bepanaszoltam az ilyet. Igazgató, tankerület. Nem hiszem el, h mit képzel magáról. Undorító, csöves tanárok. És még ezek akarnak több fizetést!? Minimálbérnél többet egyiknek se adnék.
2023. márc. 4. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!