Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Mario Party Superstars...

A Mario Party Superstars élvezhető 2 játékossal?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy nem lehet megoldani azt ebben a játékban, hogy 2 ember a kanapén leülve egymás ellen játszon, mert mindig lesz 2 karakter mellettük, akiket a számítógép irányít. Tehát hogy csak és kizárólag 4 fős játékok lehetségesek.

Azt is olvastam hogy ezek igencsak hajlamosak a "csalásra" bár ezt nem tudom hogyan értsem.


Ezért kicsit vonatkodva állok a játék megvételéhez. Asszonnyal jó lenne néha ezzel kikapcsolódni, de ha mindig ott lesz 2 gép játékos az kicsit megzavarhatná az élményt, ráadásul ha tényleg "csalnak" az meg pláne ijesztő.


Valakinek van valami tapasztalata ezen a téren?



2022. júl. 13. 09:06
 1/1 Krisipoke ***** válasza:
Én a legtöbbször 2 emberrel játszottam a Mario Partykat, és teljesen jók voltak úgy is. Vicces dolog a gépek ellen összejátszani. Ténylegesen nem szoktak csalni, inkább csak olyan érzés, ha szerencséjük van, nem kell semmi komolyra gondolni.
2022. júl. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!