Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Blizzard (Battle) oldalról a...

Blizzard (Battle) oldalról a játékok telepítése, miért nem sikerül, miért nem csinálnak egyáltalán semmit a telepítő exe fájlok?

Figyelt kérdés

Sem a játékok telepítő exe, sem a Battle.net Desktop App exe nem reagál. 🤔😕

Egy újabb játékra lenne igénye a kamasz csemetéimnek innen, de nem sikerül összehozni. Két játékot régebben ugyanerre a laptopra megvásároltunk, de most ezeket sem tudjuk telepíteni. Az account oldalon mindkettőt jelzi, hogy aktív az előfizetése. A telepítőket letöltöttük, de nem csinálnak semmit. 😕

Mi lehet a gond?



2022. júl. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

A telepítővel semmi dolgod, mert mindent magától csinál, amikor rákattintasz hogy telepítés, a végén törli a telepítőt és csak a feltelepített játék marad.

Van elég tárhely ahova a játékot telepítené? Mindig írja az elején mennyi GB szabad hely kell neki, mert egyszerre kell a gépen lennie a telepítőnek és a telepített játéknak is.

A másik az illesztők telepítése, főleg a videokártyáé, ezt így látatlanban nehéz megmondani milyen notebook mi van benne.

A másik, ha van beállítva energia séma, az ne legyen energiatakarékos mert akkor lekapcsolja a GPU-t és csak a processzorba épített IGP-vel megy, azt lehet a kliens gyengének találja és azért nem engedi felrakni mert úgyse futna vele.

Itt meg tudod nézni: Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Energiagazdálkodási lehetőségek

2022. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, időközben sikerült feltelepíteni!

Érdekes jelenség zajlott! A Battle.net Desktop App exe fájlra klikkelve nem történt semmi. Ahogy a játék exe fájl esetében sem. Majd másnap, amikor bekapcsoltam a gépet, már fel is voltak települve. Nem dobott fel időközben sem egy ablakot, de még egy kérdést sem, hogy hová telepítheti, semmit. Egyszerűen feltelepült a c meghajtóra (Program Files (x86) mappába). :-o

Másnap beindítás után jött fel a Battle.net progi és kérdezte, frissítem-e a Call of Duty: Warzone játékot. :-o Tehát, nem csak a Battle, hanem a játék is feltelepült. :-o

2022. júl. 19. 17:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Mellesleg, PS5 kozolon játssza fiam, de azon nem lehet minden skint, izét megszerezni, van, amit csak pc-n. Csupán ezért kellett feltelepíteni a laptopra. :-D

Viszont ezer éve nem játszottam a régen megvásárolt StarCraft: Remastered játékkal, most így legalább kedvet kaptam hozzá. :-) Milyen érdekes a sors! Ma éppen a kezembe akadt a könyvesboltban egy StarCraft képregény, pedig közel sem azt kerestem. :-)

2022. júl. 19. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!